Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak legjobb barátként tekint? És vajon azt a csajt szereti vagy tényleg csak féltékennyé akart tenni. Most mi az igazság? Ennyire szégyellné felvállalni az érzéseit? Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
a szotori a köv.:legjobb haverom atjott hozzánk (nem volt otthon senki) es berugtunk.Majd megcsokolt, utána azt mondta hogy attol a pill.tól kezdve tetszettem neki mióta meglátott (2 éve) majd amikor rá kérdeztem hogy tetszik e neki az emma (mindig mondta hogy szereti őt) azt mondta hogy nem szereti őt csak azért mondta eddig hogy féltékennyé tegyen. Majd fél óráig hányt, utána elmentunk aludni (1ágyba) majd 4 kor felkeltunk (7 órával késöbb) es azt mondta hogy mar nem részeg, majd azt mondta hogy azt hiszi hogy szerelmes belém es hogy meg soha senkinek nem mondta azt hogy "szeretlek" majd megkérdezte hogy akarok e a barátnője lenni es én igennel feleltem. Aztan meg volt a petting de nem fekudtunk le 1massal, mert mar igy is tul sok volt ennyi minden 1 napra.Meg soha se érzeztem igy.Nagyon furcsa érzés toltött es megis is hihetetlenul boldog voltam.Reggel meg csokoloztunk majd miutan feloltoztunk megbeszeltuk a regnapit es azon gondolkoztunk hogyan tovabb. reggel amikor megkérdeztem őt hogy többet érez e irántam mint baratsag azt mondta nem tudja. Es amikor említettem a csajt ujbol nem mondta hogy nem szerti őt.aztán azt mondta hogy ha elkezdunk járni akkor 1szer majd szakitani kell és hogy én vagyok neki a legjobb barátja es nagyon bír es azt akarja hogy mindig ott legyek neki. most a levegőbe maradt a kérdés, amugy 1 osztályba járunk.és én totálisan tanácstalan vagyok hogy most mi az igazság. Szeret vagy csak barátkén néz rám? Szereti e azt a csajt vagy tényleg csak féltékennyé akart e tenni? Nem tudom mit csináljak, és azt hiszem ha én nem lépek valamit őa nme fog mert amugy nagyon félénk kisnyuszi.
2008. nov. 17. 18:14
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és azt mondja hogy szinte nem amléxik semmire es hogy be volt rugva , de nem hiszem hogy 4 kor ( 7 órára rá) + kihányva magát még mindig belett volna rugva. amikor említettem neki hogy este megkérdezte hogy akarok e vele járni azt mondta hogy nem emléxik rá. pedig az is 4 kor volt.most nem tudom hogy tényleg nem emléxik vagy csak jácca az agyát...
2008. nov. 17. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem össze van zavarodva, túl gyorsan történt minden és még igazán nem fogta fel. hagyj neki egy kis időt hogy átgondolja a dolgokat. Emlékezni biztos emlékszik, csak még nem tudja hogy kezelje a dolgot, majd elkezd rajta gondolkodni, és rájön hogy mit szeretne. szerintem összefogtok jönni, abbol következtetve amit irtál.
2008. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!