Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhet egy menő srác egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet egy menő srác egy félénk, csendes lánnyal?

Figyelt kérdés
Csak mert a filmekben állandóan ez megy és kiváncsí vagyok, hogy ez a való életben is működhet.

2013. okt. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
össze:)
2013. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne?! A szerelem varatlan meglepeteseket tud okozni..
2013. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
igen:) de azért a srác ne csalja meg a lányt,és ne használja ki..
2013. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 26. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Oh, én így jártam. Én voltam a félénk rendes lány. A srác meg mb1-es ifjúsági sportoló, nagyon jó test, magas, helyes arc, jól is álltak anyagilag, mindenki bírta.


Kiderült, hogy egy pszichopata és tönkretette az életemet másfél év alatt, még azóta is pszichiátriára járok.

2015. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,csak az a kérdés,összeillenek-e?Hosszútávon nem biztos,hogy jó ez a különbözőség.Én is jöttem össze menőbb,nálam harsányabb típussal.Nagyon megszívtam a végén.Én sokáig lojális maradtam hozzá,és őszintén szerettem,még akkor is,amikor kb. szart rám.Azután is gondoltam rá,miután alaposan összevesztünk,kedves és figyelmes voltam,nőként feladtam a büszkeségemet.Miközben ő eladta magát bárkinek,akiben látta a prédát...Szóval szerintem lehet,hogy valami hozzád hasonlóan visszafogottabb fajtával jobban járnál.
2015. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja nem azért kérdezem :)

csak engem már rohadtul idegesít, hogy a filmek/sorozatok/ könyvek egy része csak arról szól, hogy az esetlen, félénk kiscsaj meg a legszívdöglesztőbb és leghíresebb pasi milyen szerelmesek

érdekelt, hogy ezeket mennyire az élet írta és mint sejtettem, nem fenékig tejfel az élet

köszönöm a válaszokat

2015. aug. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!