Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy lány érzéseit megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Tudom én lennék a földkerekség legbunkóbb embere, de van egy lány aki távkapcsoaltban van, viszont nekem nagyon tetszik és úgy érzem többet tudnék neki adni, mint a srác akivel most jár.

Mit kellene tennem, hogy ne csak semleges haver zónában legyek?

Gondolom hogy hosszú folyamat, de kitartó típus vagyok.



2013. okt. 25. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szádat neki, személyesen.Ne irkálva, meg FB meg további internetes "gyönyör". Személyesen.Egyenesen, bele a két szemébe.Már ha férfi vagy.
2013. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szinte minden nap beszélünk személyesen is!
2013. okt. 25. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy lány érzéseit megváltoztatni? Az enyéimet sehogy sem. Szerintem hagyd. :(
2013. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha beszéltek személyesen, akkor állj elé:D
2013. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha elmondom neki h én többet is tudnék iránta érezni mint szimpla barátság akkor megmondaná, hogy ő azt a másik srácot szereti.

Na de mindegy plátói szerelmeknek is lenni kell amit senki nem viszonoz.

Próbáltam más lányok felé is nyitni, de azok elutasítanak, vagy ugyan így kapcsolatuk van.

Vonzom az ilyeneket.

Szerintem nekem egy másik univerzumban van a lélektársam.

De míg el nem jutunk oda addig Forever Alone!

Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 25. 22:09
 6/7 anonim válasza:
Hát koma, egycipőben járunk csak az én "lány barátomnak" nincs most senkije... de szó szaporítás helyett ezt fogadd meg! Azért tekint csak barátnak mert ... és gondolj bele te a lelki szemetesládája vagy rengeteg titkát tudod de beszéljünk egyes szám harmadik személyben ott vagyunk ha támaszra van szükségük a vállainkon sírja ki magukat ... stb. .. a lényeg! A nő agyában két hej van pasinak. pasi és barát a barát azért barát mert... ha az érzelmi részét tekintjük a nőha ránk gondol a negatív velünk megosztott
2014. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát koma, egycipőben járunk csak az én "lány barátomnak" nincs most senkije... de szó szaporítás helyett ezt fogadd meg! Azért tekint csak barátnak mert ... és gondolj bele te a lelki szemetesládája vagy rengeteg titkát tudod de beszéljünk egyes szám harmadik személyben ott vagyunk ha támaszra van szükségük a vállainkon sírja ki magukat ... stb. .. a lényeg! A nő agyában két hej van pasinak. pasi és barát a barát azért barát mert... ha az érzelmi részét tekintjük a nő ha ránk gondol a velünk megosztott negatív dolgokkal aszociál, definiál. tehát tehát az érzéseiket az én kiszemeltem azt mondta nem tud másként rám nézni! Én elé álltam mert szeretem ! Nem vagyok kitartó. de a kihívás hajt hiszen szeretem. mért van szó ismétlés?! Hogy ez lebegjen szemünk előtt hogy szeretjük! De. de hogy mi a megoldás? Nem a picsorgás igyekezz színt vallani de ne ronts rá hogy szeress az biztos nem segít . változtass a dolgokon !!
2014. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!