Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton ezt érzem, hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton ezt érzem, hány éves korban fog lenyugodni az ember végre?

Figyelt kérdés
Állandóan szerelemre, szexre vágyom, most is meg úgy a nap 24 órájában szinte állandóan, főleg, ha meglátok egy aranyos lányt, arról fantáziálok, hogy az ölembe ültetem és vad, szenvedélyesc csókolózásba kezdünk és aztán elviszem egy helyre, ahol kettesben vagyunk és kib szott nagyott szeretkezünk. Most van egy lány, aki ad jeleket és ha nem lenne osztálytársam rá is másznék, de így zavar a dolog, hogyan csillapítsam a vágyaimat? Mikor lesz már ennek vége? Mert rohadt válogatós vagyok, mégis látok egy rakás vonzó lányt, persze csak külsőre ne elég, ha vonzanak, ez a másik gond, az is fontos, hogy jellemre megfogjon egy lány, akárki nem érdemli meg, hogy megdugjam, szeressem. :D
2013. okt. 25. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te...18?..tán 21?
2013. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért zavar az, hogy osztálytársad?

Amúgy ez normális.

2013. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert gátlásos vagyok és más emberek előtt nem tudnám úgy csókolni sem meg meg úgy semmi olyat sem, az ilyet kettesben szeretem és szoktam csinálni egy lánnyal, meg olyan kínos, ha összeveszünk, szakítunk és mégis össze vagyunk zárva például.
2013. okt. 25. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha még össze sem jöttetek, miért kell gondolni a szakításra?

Nyáron csókolóztam az egyik osztálytársammal, mégsem ciki most..

2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele csak én lány vagyok. De nekem mondjuk vqn rá magyarázat, mert mindig mielőtt megjön akkor vagyok ilyen szerelmes szexelős hangulatban. De nagyon nagy szinten. És ez van minden hónapban, ilyenkor a plüssmacijaimmal is alszok és elképzelem h egy fiú az. Szóval nálad is az van h dolgoznak a hormonok.
2013. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd 70 évesen :DDDDD
2013. okt. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!