Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan ember, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan ember, akinek azért nem lesz SOHA normális párkapcsolata, mert egyszerűen senkibe nem vált ki vonzalmat, kémiát stb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 21:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Igen, én itt vagyok rá példának. :) olyan vonzódott csak hozzám, aki nekem nem kellett. :(
2013. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt vagyok én! Soha nem volt barátnőm!

22/F

2013. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Noydra ***** válasza:
Aki egész nap a 4 fal között van és antiszoc, szerintem simán... Dehát mindenki eldönti magának mit akar, vagy miért harcol.
2013. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
én nagyon közel állok ehhez
2013. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 LeftBehind ***** válasza:
100%
Hozzám eddig egy csaj "vonzódott",de ő is seggrészeg volt. Nem tudom így számít-e.
2013. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz antiszocnak lenni. Az első válaszolò vagyok,amúgy.
2013. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Noydra ***** válasza:
Left, a részeg ember általában őszintébb :D
2013. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a második válaszoló vagyok, én se vagyok antiszoc, és beteg sem vagyok semmilyen értelemben sem, átlag kinézetű vagyok, egy lányban se tudok kiváltani semmit sem...
2013. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 LeftBehind ***** válasza:
Előtte 5 sráccal megdugatta magát,abból hármat állítólag le is szopott. Nem tudom van-e szükségem ilyen őszinteségre.
2013. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"Előtte 5 sráccal megdugatta magát,abból hármat állítólag le is szopott. Nem tudom van-e szükségem ilyen őszinteségre."


Hol lehet ilyen csajokkal találkozni? Lehet, hogy egy ilyen esetleg egyszer bevállalna engem is... :P

2013. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!