Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk, de szeretjük egymást. A probléma ott van, hogy én nagyon meggondolatlan vagyok, és nem tudok mértéket tartani. Legutóbb elmentünk a legjobb barátjához és én nagyon berúgtam...mindenki ivott, de én hülye voltam és nem álltam le. Nem is emlékszem kb semmire, csak hogy folyamatosan vigyázott rám. Előtte mondta, hogy ne igyak annyit, én mégse hallgattam rá....azóta...nem tudom olyan mintha megmérgezte volna a kapcsolatunkat. Mindig voltak ebből problémák, hogy nem tudok mértéket tartani se piában se egyéb tudatmodosítókban. Nagyon félt, egy csomót mamáskodik....csak annyira utálom magam....meg néha van, hogy véletlenül mondom, hogy ez meg ez milyen jol nez ki. Ő rendszeresen mindenkirol megállapítja hogy ki hogy néz ki, véleményt mond, de én mindig elfelejtem, hogy féltékeny lehet....mindez összességében boldogtalanná tette a kapcsolatunk eddigi utolso hetet. Előtte minden jóvolt, igazából az a berúgás tett keresztbe. Hogyan hozzam rendbe? Bocsánatot kértem már. Változtattam. Ma nem rúgtam be. Szeretjük egymást..
2013. okt. 25. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm mint te. Szerettem, vigyáztam rá, ő is ilyen "gondokkal" küzdött. Reménykedtem benne, hogy megváltozik, és kitartottam mellette 2 évig. A dolgok csak rosszabbak lettek, a végén már nem bírtam tovább és otthagytam. Gondolkodj el ezen.
2013. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!