Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam rendbe a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe a kapcsolatom? 20/L (kétségbe vagyok esve)

Figyelt kérdés
egy nagyon régi ismerősömnél voltam 4 napig flörtölgetett velem és majdnem otthagytam a pasimat miatta,két napja nem írt rám és láttam hogy megint egyűtt van a barátnőjével a pasimmal így is a végét járjuk anyukám miatt,a barátom azt modta hogy költözzek oda hozzá
2011. dec. 26. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tanulj meg fogalmazni, írni, központozni, és csak utána kérdezz.
2011. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne költözz a pasidhoz,a másik srácot pedig felejtsd el.
2011. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pls ezt ird le meg 1x erthetobben mert semmit sem ertettem belole.
2011. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kicsit ki vagyok bukva meg kétségbe estem azért írtam le így értelmetlenűl
2011. dec. 26. 18:00
 5/14 A kérdező kommentje:
egy 10 ével ezelőtti ismerősöm mostanába nagyon sokszor de csak miután szétmentek a csajával felkeresett hogy talizunk én belementem és nála voltam 4 napig,2 napja nem írt rám és láttam hogy megint egyűtt van a barátnőjével,anyukám mindig veszekszik a barátom miatt és majdnem otthagytam a másik miatt így is a végét járjuk :(
2011. dec. 26. 18:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy majdnem ott hagytad a barátodat egy régi ismerősöddel elég féreg gondolat.


Az meg mi, hogy végét járja a kapcsolatotok az anyád miatt? WTF? Elírtad az életkorod?



21F

2011. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a barátod! Ha már alapból megakartad tenni csak a másik visszalépett, akkor mért maradnál vele. Nem is szereted és még csak nem is vagy vele tisztességes, a tiszteletet egy másik ember iránt még csak hírből se ismered? Ha alapból ott akartad hagyni, akkor mért akarod helyre hozni a kapcsolatod? Mert jó ha van egy biztos pont az életedben? Szerinted a barátod ezt érdemli? Mert szerintem egyetlen ember se érdemli ezt

19/L

2011. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem írtam el az életkorom,igen anyukám miatt is mert veszekszik velem
2011. dec. 26. 18:13
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szerettel egyedűl lenni ez az én legnagyobb bajom :(
2011. dec. 26. 18:15
 10/14 A kérdező kommentje:
*szeretek elírtam
2011. dec. 26. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!