Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok


3 évig voltam együtt egy sráccal, megromlott a viszonyunk, az utóbbi 1 évben csak veszekedtünk, hol szakítottunk, hol összejöttünk. Nekem ő volt az első minden téren.


Én szerettem volna megoldani a problémákat, ez a folyamat el is kezdődött úgy 1 hónapja...Tényleg próbálkoztam, meg rajta is láttam, hogy akarja. Aztán egyik reggel nagymamám hirtelen agyvérzést kapott(velünk élt), a barátom akkor itt volt, hívtunk hozzá mentőt stb. Ez már több mint 1 hónapja volt. Nekem mami nagyon sokat jelent. Most beszélni se tud, életképtelenné vált. Barátom egyáltalán nem állt mellettem, egyszer se látogatta meg a mamámat, és soha nem kérdezte hogy van, és én hogy viselem. Nagyon fáj, hogy pont most hagy magamra. Nem tudom feldolgozni.

Tudom, hogy egy törést okozott benne, ahogy látta mamámat, mikor kapta a stroke-t. De nem értem mi történhetett. Azóta nem keres, nem veszi fel nekem a telefont. Megőrülök. Nem vagyok egy nagy facebookozó, de persze megnéztem a tevékenységeit, és kb. 4-5 lánynak lett ismerőse az elmúlt időszakban. Előtte nem is járt fel. nagyon rosszul esnek ezek a dolgok is. Ő vígan el van, miközben nekem támogatásra lett volna szükségem, és ott hagyott a sz*rban. vagy csak én látom rosszul?


Hogyan verjem ki a fejemből mit csinál? Szeretném örökre elfelejteni!22/L


2013. okt. 26. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szemétláda lehet. A pasik nem normálisak. Kivétellel nem találkotam, lehet lepontozni. Tudod, egyik se tudja, h mit akar. A felelősségtől kiib...ul félnek és most felelősséget kellett volna érted vállalni azáltal, h támogat téged. Beijedt, aztán otthagyott. És, igen, ha már nem szeret, akkor minden szoknya után megfordul. Ja, és igen a nők között is vannak hülyék, mielőtt valaki még férfigyűlölőnek bélyegezne.
2013. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és állítólag az idő segít a felejtésben, ezt elfelejtettem hozzátenni.
2013. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy tetű.
2013. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!