Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :( Mit tegyek hogy el felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( Mit tegyek hogy el felejtsem és ne keressem? Később miért akarja most miért nem? 4év után vége lett életem szerelmével! Nagyon szeretem, kb 2 szer mondtam neki hogy béküljünk ki mióta vége! Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtam telefonon,mondtam neki hogy nem bírom tovább nélküle és nagyon szeretem probáljuk meg!

Ő mondta hogy nem fog velem kibékülni, értelmetlen.Én kérdeztem hogy soha?Ő azt mondta hogy nem soha de most nem!

Ezzel is mit hülyít?Most nem akar, később pedig igen?

El kell felejtsem, most pedig gondolom örül hogy megalázkodom előtte!


2010. jún. 24. 09:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én teljesen megértelek én is ien helyzetben vagyok, tudom milyen nehéz most neked.Hagyj neki egy kis idő és majd ha később sem tudtad elfelejteni hivd fel h csak beszélgessetek:Mi történt vele? ilyenekről...
2010. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szereted, ne add fel. Tudod, van egy régi mondás: futsz utána, fut előled; futsz előle, fut utánad... és milyen igaz... 2 évig folyamatosan futottam egy lány után, és most, hogy gondoltam megpróbálom ezt a módszert, együtt vagyunk. szerintem is hagyj neki időt, ne b*szogasd állandóan, ellenkezőjét éred el vele...!


Dove

2010. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lett vége? Jobban tudnék véleményt mondani... Így csak annyit,h hagyj neki kis időt!
2010. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon elhanyagolt engem, csúnyán beszélt, veszekedtünk, nem értettük meg egymást!Ott hagytam egy másik fiúért akivel végül szakítottam miatta!
2010. jún. 24. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon csúnya dolgok,amiket leírtál... Mármint csúnya a pasitól... Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom (mondjuk,ott fordított helyzet volt)... Szerintem próbálj mindenkép felejteni... Sok sikert...

Utolsó voltam.

2010. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj felejteni. Amíg egyedül voltam én is futottam egy lány után, de amikor találkoztam egy másikkal már soha nem gondolok rá.

Ahogyan a mondás mondja: "Kutyaharapás szőrivel!"

2010. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. 3év után, 1000x próbáltam békülni de nem ment. Elküldött a végén a p*csába. Akármilyen nehéz nem keresem. Inkább reménykedem hogy egyszer ő fog.
2010. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát ne keresd, azzal csak elvágod magad

ha mosz "zaklatod" a szerelmeddel tuti nem fogsz ár neki kelleni, mert gyengének lát

légy nagyon erős és ne keresd!!!!

ha azt látja leszarod, és még érez vmit irántad, akkor ez zavarni figja és ő fog keresni

nehéz lsz megállni h ne hivd fel, de gondolj bele ha zaklatod, akkor egy éeltre elvágod magad, vagy kibirsz 1 hónapot kontaktus nélkül és akkor még talán örökre is viszsakphatod

2010. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, tudom nagyon nehéz nem felkeresni és nem felhívni, de egy kis akaraterővel menni fog :) Engem már keresett is hogy mi van velem. Pedig mielőtt összevesztünk azt mondta ne keressem többet és hagyjam. És most ő keresett engem. Türelem rózsát terem :)
2010. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ne busulj... igazuk van a tobbieknek... ne keresd... csak max baratkent... de ne lassa rajtad hogy szereted. en is igy csinalom:p es mukodik.. hidje azt hogy te tulleptel rajta es hidd el hogy o fog kezdemenyezni...:p lenyeg hogy ne legyel papucs:p
2010. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!