Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy cigány fiúba szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cigány fiúba szerettem bele. A szüleim teljesen ki vannak akadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyébként dolgozik,a szülei is rendesek,de a szüleim csak azt nézik,hogy cigány.Nagyon vendégszeretőek és tisztán élnek.Be se mutathatom itthon,soha nem hozhatom ide.El vagyok keseredve mert beleszerettem.Nem veszekedősek,mint sok cigány család.Szerintetek mit tegyek?
2013. okt. 26. 15:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%

Szüleidnek igaza van!


Felejtsd el mihamarabb. A cigány, az cigány marad sajnos.

2013. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
a vér nem válik vizzé.
2013. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

hát valahogy csak beletörődnek.

korotok?

2013. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Attól még cigány vér folyik az ereiben. Amúgy mit dolgoznak, feketén bádogosok vagy lopott fém kereskedők? Én még egy becsületes cigányt se láttam.
2013. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Felejtsd el ha nem akarsz bajt magadnak.
2013. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Sztereotípia ide, vagy oda, nagy átlagban elég kellemetlen társaságnak tartom a cigányokét és szerintem mások is. De próba, szerencse, minden esetre ékszert, mobiltelefont és romlandó ételt ne vigyél magaddal.
2013. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem akarod, hogy az egész családja átmenjen rajtad, akkor menekülj...
2013. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Pedig hallottam már magyar-cigány házasságokról,amik állítólag jól működnek.De lehet,hogy igazatok van.Benne van a cigányvér csak még nem tapasztaltam meg
2013. okt. 26. 15:55
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
lehet hogy rasszistának fog hangzani... de egy felsőbbrendű Magyar ember ne keveredjen az alja népekkel... főleg a cigányokkal ne... mert annál lejjebb már nincs... még a rovarokat is többe nézem náluk... az tény hogy van kivétel... azokkal lehet barátkozni... de kereszteződni nem... az ő vérüket ne nemesítsük... a miénket meg ne rontsuk el az övéjükkel... mert az már tényleg undorító...
2013. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Egyébként lovász,lovakkal foglalkozik.A szakmája kőműves.
2013. okt. 26. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!