Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
van egy lány amúgy a tanárom lánya nagyon tetszik a discoban azt mondta hogy tetszem neki de az egyik barátnője elmondta hogy nem mondott igazat és azóta nem merem megszólítani etszer facén ráírtam ere kilépet. na végül is az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám megszerezni, leveni a lábáról? amúgy ö 3 ével fiatalabb én 13 éves vagyok

#tanár lánya #levenni lábáról
2013. okt. 26. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

FAKE

13 és 10 évesen hogy a szarba engednek be a discóba?

2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
suli disco
2013. okt. 26. 22:32
 3/5 anonim válasza:
sztem előbb anyukájától kéne engedélyt kérned...
2013. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az anyja már tudja és úgyis kezdte az órát és "legyünk boldogak két család összekapcsolásában és az új anyóséban szóval elég vitszesen fogta fel
2013. okt. 26. 22:39
 5/5 anonim válasza:
később már nem gáz a 3 év, de ha belegondolsz őt mi köti le és téged. ez a választóvonal. a 10 éves még gyerek. a 13 inkább tini, tinédzser de legalábbis már nagyon annak hiszi magát. szerintem várj kicsit, egy 10 évest nem lehet úgy levenni a lábbáról. ha mégis nagyon szeretnéd, akkor csoki matrica valami amit gyűjt. ilyenkor sokkal közvetlenebb még az ember, nem fogja zavarni hogy ajándékot adsz neki. csak kis apróságok. aztán később akár komolyabb kapcsolat is lehet belőle. drukk :)
2013. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!