Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi megcsal egy nőt az bíztos, hogy a nő hibája?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen fel vagyok kavarodva. A barátomrol kiderült , hogy megcsalt engem amit letagad természetesen mégis velem akar maradni, mivel elküldte már azt a másik csajt több honappja nem is kommunikál vele.... Azt is mondta hogy nem történt semmi de ha történt is volna azaz én hibám, mert nem törödtem vele. ez csak részben tartom igaznak hiszen aki alig van itt mellettem mer bulikba megy feszt azzal nem tudok törődni....Szerintetek ez tényleg így van , hogyha egy férfi megcsal egy nőt, akkor biztos, hogy a nö hibája? Köszönöm a válaszokat előre is.
2013. okt. 27. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pffff. Mindig a megcsaló fél az idióta, nem akit megcsalnak.
2013. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a hibás akkor lennél ha vele maradnál. vagyis nem hibás, hanem hülye.
2013. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Én voltam megcsalt fél, nőként, és tényleg sok hibám volt benne... eleve lehet, hogy azért megy folyton bulikba, mert tőled nem azt kapja, amire vágyik. Sok minden lehet.

Ha akartok egymástól bármit is, le kéne ülni tisztázni, hogy ki mit szeretne a másiktól.

2013. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csald vissza és vezesd elé az elméletét, kíváncsi lennék Mr. Arisztotelész arcára.
2013. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

oda megyünk ahol szeretve vagyunk.

ha ez otthon nincs meg,akkor máshova.

ennyire egyszerű ez.

2013. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fele arányban.
2013. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A megcsalás a másik iránti tisztelet hiánya. Ha én szeretek valakit, akkor tisztelem is és nem alázom meg.


Ha egy kapcsolatban probléma van, akkor azt meg kell beszélni és meg kell oldani. Ha nem lehet megoldani, akkor jobb külön, de a megcsalás semmire nem megoldás és csak újabb problémákat szül.

2013. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, persze mindig a nők hibája...ha viszont te csalod meg a pasidat, akkor egy oltári nagy r i b a n c vagy, ergo bárki csal meg bárkit az mindig a nő hibája....ne légy már ilyen butus...inkább hajtsd el a ferde f a sz irányába...
2013. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha gond van, előbb meg kell beszélni. Ha nem sikerül, szakítani kell, és azután mást keresni. Így tisztességes.
2013. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!