Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot lehet szervez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot lehet szervezni, amin a barátom is jól érezné magát?

Figyelt kérdés
A 5 hónapja vagyunk együtt a párommal és egyre ritkábban mozdulunk ki.Elvagyunk ugyan,elszórakoztatjuk egymást.Főzök neki meg ilyenek.De félek h igy megunjuk egymást.Én néha elmennék strandra v moziba v a barátokkal grillezni ilyemi...de mindíg van kifogás(érzékeny a bőre és leég,minek mozi ha van net és dvd stb)A másik meg az,h nem akarja megismerni az én barátaimat.Sztem fél h mit szolnak majd hozzá,meg ismeretlenek...Mindíg azt mondja h ugy nincs rá szükségünk,elvagyunk mi nélküle is.Vagy ez csak a lustaság álcázása?
2008. júl. 7. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a barátod elég beteges. Aki nem megy társaságba és a net meg a dvd köti le. Vagy megmnondod neki hogy ez így tovább nem o.k., vagy egyszerüen keresel mást aki társasági lény mint te.
2008. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanez a helyzet, én se értem... Az a tapasztalatom, hogyha már egyszer ott van a strandon/moziban/kávézóban, akkor már jól érzi magát, nem nyafog, hanem mosolyog. Csak az odáig vezető úton... ráncigálni kell, el kell játszani a megsértődöttet, vagy vesd be női praktikáidat és közöld vele, hogy a moziban nem lesz rajtad bugyi pl. :D A barátokat meg... sztem ne erőltesd. Vagy csak szép sorjában, egyenként találkozzanak vele. Az én barátom nincs jóban a haverjaimmal, így a közös összejövetelekre mindig szingliként megyek - de olyankor nem is kell, hogy ott legyen. ;)
2008. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a barátos dolgot csinálhatod úgy, hogy ha főzöl, akkor meghívod egyiküket, vagy dévédézni átjön valamelyikük..és így fokozatosan hozzájuk tud szokni.
2008. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen keress egy szép füves helyet vagy ha városban laksz menny mamádhoz piknikezzetek.Valamit sütsz neki,finom innivaló meg pár ropogtatni való.Aztán menny haza és hívd el.Mond neki meglepetés.Mikor odaértek bisztosan örülni fog hogy ennyit fáradoztál!Ez nálam is bevált!Ha nálad nemfog akkor idelye beszélni vele!Én 100 hogy ha ilyen lenne a pasim szakittanék!Vagy lehet hogy már nem szeret annyira!Vagy csak nagyon lusta
2008. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Megfogadom.Főzni szeretek is és ő meg enni szeret:).Azt hiszem mivel jó az idő egy grillezés jó is lesz és arra barátok is jöhetnek.A szeret-e kérdésen én is elgondolkodom mikor depis a hangulatom,és arra jutok h igen.Kis feleségemnek hív pedig nem is vunk házasok meg pl megemlítettem neki h gyűjtöm a legyezőket és meglepíből kaptam töle egyet v a minat nagyon csoki tortát volt ehetnékem de már nem volt nyitva a cuki és mikor legközelebb taliztunk egy szelet várt a hűtőben:D Csak lusta a drága.De majd aktivizálom valahogy!És mégegyszer köszi az üziket.
2008. júl. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!