Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mért csinálja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mért csinálja a párom hogy elmentünk egy helyre és megvártam mig bemegy és visszafele meg elment mellettem és oda ment egy másik nőhöz beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet nem is hallottam/tapasztaltam eddig, de undorító. Én úgy kezelném, hogy nem keresném őt egy ideig. A számomat tudja.

A nővel milyen hosszan beszélt? Oda is ült az asztalához? Nem jött vissza hozzád, hogy folytassátok az estét?

2013. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg undorító...
2013. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentem mellettük és észre se vette! Ő csak beszélt ugy mintha semmi nem történt volna! 10percig biztos ott volt! Utánam jött és annyit kérdezet mi bajom?
2013. okt. 27. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:

:/ Nem tudom, mennyi idős vagy, de ez minden korosztálynál elfogadhatatlan és, ahogyan írták előttem, undorító.

Gyanítom, nem rég óta vagytok együtt, és így könnyebb is lesz továbblépned! Amit feltétlenül meg kell tenned, mert ez azért gusztustalan dolog volt tőle és szerintem eléggé megalázó is :/ Ez a pasi szerintem csak a szexre hajt...

2013. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!