Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít ha a családom (19 lány) és a párom tudta nélkül cseteltem egy sráccal és mezítelen képet küldtem magamról arc nélkül /bugyi, fűző/? Kb 8-15. Nem találkoztunk soha és nem is akarok vele.

Figyelt kérdés
A srác pécsi én 150 km-re lakok tőle és hosszútávú párkapcsolatban vagyok.Már két és fél éve.Csak tetszett,h jött visszajelzés,h jó nő vagyok.
2008. júl. 7. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a megcsalás jóval korábban kezdődik, minthogy lefekszel egy másik emberrel. Ha gondolatban elkezdesz játszadozni vele, nagyon könnyen meg fog történni a valóságban is.


Fordítsuk meg a dolgot: te mit gondolnál, ha a párod a te tudtod nélkül, azért mert jó pasinak akarja érezni magát, azokkal a szavakkal csetelne, amikkel te, és olyan tartalmú képet küldene/kapna lányoktól, mint amit te küldtél?


Én nagyon kiakadnék, és elszomorodnék, és megcsalva érezném magam, ha a feleségem elküldené a meztelen fotóját bárki idegennek. Szerintem a hűségbe és a szerelembe ez nem fér bele, akkor sem, ha jól esik, mert valahol egy kicsit a párod elárulása, és ha sok ilyen történik, előbb utóbb a párkapcsolatod véget fog érni.

2008. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
abszolút igaza van az első hozzászólónak, énis így gondolom!
2008. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt szép tőled. Te mit éreznél, ha a párod tette volna ugyanezt?
2008. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez akkor is nagy hülyeség lett volna, ha facéran csináltad volna. Egyáltalán nem csodálkoznék, ha azok a képek már önálló életre keltek volna a neten, és kínos lenne beléjük futni.

Amúgy én egyszerűen nem tudnék egy olyan nő felé közeledni, aki közszemlére tette magát. szóval előbb gondolkodni kéne.

2008. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
De meg is kérdezheted a párodtól, hogy akar-e nyílt kapcsolatot, lehet hogy igent mondana.
2008. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
hát, nem volt szép tőled, de ez nem a világvége, szerintem ez nem megcsalás. persze, nem olyan, hogy bármikor csinálhatnád, de ha tényleg sajnáldo, és nem csinálsz ilyet többet, nem muszáj elmondanod neki
2008. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tade ***** válasza:
Hat en sose mernek magamrol pucer kepeket kuldeni csak ugy...valinek akit nem is ismerek, mert ki tudja hol talalkozok magammmal neten...Te meg meg a bartatod mellett csinalod..en ha a baratod lennek lenne 1-2 szavam hozzad..
2008. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tade ***** válasza:
bocsi..valakinek
2008. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Figyi!Megbántam és nem azt kértem,hogy szóljatok le,csak egy véleményt!Kioktatni nem kell!

Az első válaszolónak pedig:Te még sose csináltál hülyeséget???

2008. júl. 8. 10:44
 10/12 anonim ***** válasza:
én is csináltam ilyet (szintén arc nélkül), és én is megbántam utána, de közben szintén jó érzés volt, hogy pozitív visszajelzést kapok..persze mindent bevallottam a barátomnak.azóta volt egy hasonló eset, de ő is tudott róla..megértette és elfogadta, hogy nekem fontos, hogy dicsérjenek, és hogy ettől függetlenül ő a legfontosabb nekem és hogy semmit nem von le a kapcsolatunk értékéből.
2008. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!