Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít ha a családom (19 lány) és a párom tudta nélkül cseteltem egy sráccal és mezítelen képet küldtem magamról arc nélkül /bugyi, fűző/? Kb 8-15. Nem találkoztunk soha és nem is akarok vele.

Figyelt kérdés
A srác pécsi én 150 km-re lakok tőle és hosszútávú párkapcsolatban vagyok.Már két és fél éve.Csak tetszett,h jött visszajelzés,h jó nő vagyok.
2008. júl. 7. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Figyi!Megbántam és nem azt kértem,hogy szóljatok le,csak egy véleményt!Kioktatni nem kell!

Az első válaszolónak pedig:Te még sose csináltál hülyeséget???"


Szia, én vagyok az első válaszoló. Bocsánatot kérek, ha kioktatásnak, vagy ítélkezésnek hangzott. Nem annak szántam, ne haragudj, ha mégis olyannak sikeredett.


És igen, csináltam már hülyeséget is, meg szemétséget is, jóval súlyosabbakat is annál, amit leírtál.

2008. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegylé fel 1-2képet ide is és megmondjuk,hogy tényleg jónő vagy e?

és nem meg csalás semi nem történt,még az arcodat se látta.

2012. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!