Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki hasonló szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló szituációban? Jöhet hideg/meleg!

Figyelt kérdés
Egy sráccal, már egy ideje beszélgetünk, eléggé tetszik nekem, viszont kb. 3 hete abba maradtak a beszélgetések. Nem rég találkoztam vele egy buliba, amely úgy végződött, hogy nála töltöttem az éjszakát. Tudom gáz, ez volt az első ilyen alkalom, viszont most nem tudom hova tenni a dolgokat. Nagyon aranyosan viselkedett végig velem. Szerintetek ezek után lehet valami belőle, úgy mond komolyabb?
2013. okt. 27. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2013. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már réges rég jelentkezett volna nálad a fazon,ha maradandót alkottál volna számára és nem lenne szükséged kiírni a kérdést.
2013. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Itt már gondok vannak,ha egyszer már lefeküdtél vele és nem jelentkezik akkor már nem kér belőled.Hidd el .hogy már másnap hívott volna újabb ágycsatára.
2013. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez most az elmúlt 24 órában történt. Van értelme írjak neki, nem az a típus vagyok, aki ráakaszkodik a pasikra, nem szeretem az ilyesmit.
2013. okt. 27. 16:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, mert 2 órán belül jelentkezett volna, vagy haza sem akart volna engedni.
2013. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor miért aggódsz?Hamarosan keresni fog,de nem volt szerencsés ,hogy rögtön szex volt,így most már el fogja várni,akár már ma is.:)
2013. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy hülyeség volt. Ilyenkor jön az, amit szerintem sokan éreztek már, hogy bár visszapörgethetném az időt. Attól tartok most lett egy negatív előítélete velem szemben és ez miatt bukta az egész.
2013. okt. 27. 16:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen ettől tarthatsz is,túl könnyen megkapott és ez nem szerencsés dolog.Most vagy visszaél vele és kéri az újabb összebújást amit nyilván ezek után nem utasíthatsz vissza,vagy hanyagolni fog mert túl könnyű vérűnek talált.Egyik se túl hízelgő számodra.
2013. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyik sem előnyös. Azon gondolkodom, hogy van-e értelme ráírjak, hogy megbeszéljük, mert ha ő is hasonló dilemmába van kompromisszumokkal meg lehetne oldani. Elvégre nem az történt, hogy a buliban ismerkedtünk meg és akkor már egyből, mert ezelőtt ugyebár sokat beszéltünk. Nincs túl sok vesztenivalóm szerintem.
2013. okt. 27. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,mondjad neki,hogy nagyon jó volt a tegnap este vele.Aztán majd mond valamit.Egyébként az is lehet ,hogy inkább örül annak hogy összebújtatok nem kellett a fölösleges köröket futnia.Két felnőtt embernél előfordul,hogy megkívánják egymást.Ettől ez még lehet nagy szerelem.
2013. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!