Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki hasonló szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló szituációban? Jöhet hideg/meleg!

Figyelt kérdés
Egy sráccal, már egy ideje beszélgetünk, eléggé tetszik nekem, viszont kb. 3 hete abba maradtak a beszélgetések. Nem rég találkoztam vele egy buliba, amely úgy végződött, hogy nála töltöttem az éjszakát. Tudom gáz, ez volt az első ilyen alkalom, viszont most nem tudom hova tenni a dolgokat. Nagyon aranyosan viselkedett végig velem. Szerintetek ezek után lehet valami belőle, úgy mond komolyabb?
2013. okt. 27. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem te ne keresd , az sok lenne.. várd meg míg ő jelentkezik.
2013. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet jobb nem keresni. Ha akar valamit tovább, írni fog, s ha nem akkor én rontottam el. Ez van :p
2013. okt. 27. 16:51
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkezik így jártál. Legközelebb jobban oda kell figyelni.. habár már értem, ez teljesen üres szó, én is több hónap után egy ilyent kifogtam, teljesen át tudott verni mert naiv voltam...
2013. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!