Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a volt barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a volt barátnőmnek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk de azóta tartjuk a kapcsolatot és vissza szeretném szerezni mert még mindíg nagyon szeretem.
2013. okt. 27. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. A múlt a múlt, zárd le.
2013. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Virágot és csokit. Azt minden lány szereti
2013. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valami ékszert? :)
2013. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd megvásárolható? mert akkor bármit.

Ha nem megvásárolható, akkor elég ha őszintén beszélsz vele.

2013. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Exeknek venni bármit is mi értelme? Vissza akarod szerezni? Én nem is vagyok beszélőviszonyban velük. Ők már a múlt. A keserves múlt.
2013. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarod szerezni akkor felejtsd el a bonbont és a virágot. Valami személyeset adj vagy amiről tudod hogy régóta vágyik rá. Én inkább elhívnám valami romantikus helyre beszélgetni, vacsorázni.
2013. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudja hogy szeretném újrakezdeni.

Nem megvásárolható...

Megvolt az őszinte beszélgetés.

Sajnos az én hibámból szakítottunk (nem megcsalás) és kiábrándult belőlem.

Szerintem elvből nem akar többet mint barátság mert "már szakítottunk".

2013. okt. 27. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező, még egyszer ülj le vele.
2013. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár az én hibámból szakítottunk de már megbántam százszor hogy nem úgy viselketem vele ahogy kellett volna. Tudom mit veszítettem ezért szeretném visszaszerezni és bármit megtennék érte. Bármit...
2013. okt. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!