Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy pasit visszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit visszaszerezni ha tudod hogy még szeret csak haragszik?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz napom volt, ideges voltam, minden összejött, erre rátett ő is egy lapáttal, én pedig összetörtem egy tányért, kértem hogy fejezze be, de folytatta, aztán már a cipőmmel kezdtem el ütlegelni és elküldött, a cuccaimmal együtt. Nagyon megbántam, bocsánatot kértem, hogy sajnálom ami történt, de szörnyű napom volt és jól esett volna ha megnyugtat és nem beszólogat.
2013. okt. 27. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már sehogy, ha idáig fajultak a dolgok. Innen már nincs vissza és mennél jobban könyörögsz neki, annál jobban lejjebb kerülsz.
2013. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült megbékítened?
2013. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul,hogy egy kapcsolat odajut,hogy nagyon elfajulnak a dolgok.Általában ilyenkor szokott véget érni a dolog,ám ha tényleg igaz szerelemről van szó,kis idő és magányos gondolkodás után van esély rá,hogy a felek visszatalálnak egymáshoz.Szerintem adj neki időt,és ne tűnj el a képből.Talán most csak egy kis magányra van szüksége,és arra,hogy lehiggadjon.Szép csendben maradj a háttérben,ugyanakkor hagyd ,,pihenni".
2013. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem akartam ezt tenni, de akkor... mintha nem is én lettem volna, elöntötte az agyamat a vörös köd és hát megtörténtek ezek a dolgok... annyira bánom, ez nem jellemző rám... de látom rajta hogy ő is szenved, meg keresi a társaságom, remélem megnyugszik majd ő is
2013. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akartam ezt tenni, de akkor... mintha nem is én lettem volna, elöntötte az agyamat a vörös köd és hát megtörténtek ezek a dolgok... annyira bánom, ez nem jellemző rám... de látom rajta hogy ő is szenved, meg keresi a társaságom, remélem megnyugszik majd ő is
2013. okt. 27. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

????

2013. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez 4-es egy médium bakker
2013. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!