Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a páromba vetett bizalmam?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a páromban, mert a múlt héten kiderült egy olyan dolog amit eltitkolt előlem és hazudott is azzal kapcsolatban amikor rákérdeztem. Nagyon rossz, mert már 3 éve együtt vagyunk és azelőtt még soha nem volt erre példa, én egy nagyon őszinte, tisztességes embernek ismertem... de a történtek után elbizonytalanodtam, ki tudja mennyi mindenben hazudhatott még a szemembe, csak nem tudok róla? Sajnálta a történteket és mindig mondogatja, hogy mennyire szeret, de még mindig nem érzem hogy stabil lenne a bizalmam, még nem tudtam magam túl tenni a csalódásomon... De nekem sem jó ez az állapot, mert teljesen felemészt. Mit tehetnék? Idővel jobb lesz? Ha voltatok már hasonló helyzetben, nektek hogyan sikerült újra bízni?

2013. okt. 10. 23:55
 1/4 Je Veux ***** válasza:
Hogy érdemben tudjak válaszolni, ahhoz nekem ez kevés info. Miben hazudott neked? Illetve mit titkolt?
2013. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:
arra én is kíváncsi lennék, hogy mi volt pontosan. nem mindegy, hogy mi a háttér sztori... egyébként normális, ha még nem stabil a bizalmad, majd folyamatosan, egyszer talán visszaépül. (vagy nem... nem akarlak elkeseríteni de ez is lehet hogy sosem tudsz majd dűlőre jutni ezen)
2013. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kutakodott és lebukott?


vagy megcsalt és lebukott?

2013. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármi is volt köztetek, rengeteg idő kell amíg újra bízni tudsz benne! kitartás és türelem is szükséges mindkét fél részéről. és minél több együtt töltött idő.
2013. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!