Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ilyen lányról? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval azt szeretném kérdezi mi a véleményetek erről:Szóval jártam egy lánnyal akivel szakítottunk és utána olyan szavakat vágott hozzám hogy igazából már akkor sem szeretett mikor összejöttünk. Ez vagy 2 hete történt most jelenleg másik lánnyal járok. És még mondja nekem hogy az a lány az Ő exeivel jár.Hát igazat megvallva 1 exével járt az a lány akivel jelenleg járok és az a fiú totálisan átverte már az első héten. Még az kifelejtettem hogy én mekkora szánalmas vagyok, nemis jöttem be neki, én pedig mondtam akkor miért kellett az elején igent mondani ha egyáltalán nem jövök be neki erre nem tudott semmit sem írni és hát lement. Nektek az ekkora k.rvákról mi a véleményetek??Akik csak azért járnak valakivel hogy ne legyenek szinglik.Előre köszi

2013. okt. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted egy normális férfiembernek mi lenne erről a véleménye biztos "jó fej". Inkább igyál sört.
2013. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az a véleményem hogy: mi a f_sz?!
2013. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Te is odalehettél a csajért, ha 2 hét múlva már mással vagy...

szép kis pár lehettetek...

2013. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, és rendben iszok egy-két sört :))
2013. okt. 27. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Mind a ketten nem vagytok normálisak! Oké hogy a csaj egy jó nagy r#banc, de te sem vagy különb!
2013. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy is van az. :) Pacsi a kérdezőnek. Ja 3-as azt még nem hallottad hogy kutyaharapást szőrével. Ebből következik hogy ha dob egy r.banc akkor vagy keress mást SÜRGŐSEN vagy IGYÁL SÖRT. Én személy szerint az utóbbira szavazok. :) 1-es voltam.
2013. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Ez a "nagy" kapcsolat 1 hónapig tartott és ezzel a lánnyal már az akkori "barátnöm"-nél hamarabb ismertük egymást és úgy volt hogy már majdnem összejöttünk csak egyikönk sem volt felkészülve rá és utána jött képbe az ex "barátnöm"
2013. okt. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!