Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült arról a lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült arról a lányról akivel kb.3x randiztam hogy biszex . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit kiakadtam....mert most már nem csak a férfi vetélytársakra kell figyelnem hanem a nőkre is.

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2013. szept. 22. 15:10
 1/7 PriKillerZelee válasza:
Mond meg az igazat
2013. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hááát én kihasználnám a helyzetet,egy fiú két lány felállás nem rossz,könnyen rá lehetne venni.Egyébként ha nem feleségnek szánod akkor ki lehet vele próbálni.
2013. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már pedig teljesen komolyan gondolom :/
2013. szept. 22. 15:15
 4/7 ameoland ***** válasza:
54%
én élvezném. azért ez nem annyira gáz, valljuk be
2013. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dobd ki
2013. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ő is téged, akkor nem marhára mindegy? Meg mi az, hogy nem csak a pasikra kell figyelni? Azokra se kell figyelned... Ha ennyire nem bízol meg benne már most se, akkor tedd egy cellába, vagy hagyd a francba az egészet...
2013. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Madartejlight válasza:

Nem kell paráznod egyrészt mivel a nők nem a vetélytársaid és sosem lesznek azok feltéve ha tudod használni a farkadat.

Viszont nyilván vonzani fogja őt a másik nem és talán le is fog feküdni nőkkel ha ez téged bánt akkor beszéljetek róla de kizárt hogy egy nő miatt hagyna ott.

És az egyik előttem válaszoló szerintem nem viccelt használd ki a dolgot és beszélj meg vele egy édeshármast biztos tud valakit aki benne lenne.

2013. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!