Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szakító ok lenne nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakító ok lenne nálatok, ha a barátnőtöknek csak csikló orgazmusa lenne, hüvelyi nem?

Figyelt kérdés
Pl a barátomnak más lányt sikerült eljuttatnia a csúcsra, de nekem hüvelyi nincs. Őt nem zavarja, csak kíváncsi vagyok a ti válaszaitokra is.
2013. okt. 27. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem érdekelne
2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha őt se zavarná. Ha valaki emiatt szakítana az nem normális.
2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En is csak csikloi orgazmusra vagyok kepes :/ de baratomat nem zavarja,ezert biztos nem szakitana :)
2013. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Exemmel is ez volt a "probléma", de nem ezért lett vége. Az viszont nagyon zavart, hogy ő nem volt hajlandó semmi különleges szexuális interakcióban részt venni. De nekem állandóan ki kellett nyalnom, hogy neki jó legyen.
2013. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah, a csajok egyik fele túl prűd, a másik meg partiribi. A bevállalós monogám csaj ritka, mint a fehér holló.
2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
talán azért kellett kinyalnod te paraszt, mert neki SEHOGY máshogy nem volt orgazmusa, neked meg már attól ha kétszer betoltad neki? a bal kezedet érdemled csak meg, nem egy nőt, jézus isten.
2013. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Éetelmes, szerelmes ember nem fog ilyenért szakítani.
2013. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 5:

Most ezen mit kellett lepontozni?


# 7:

Neked meg anyádat. Képzeld el, hogy szarrá csalt az a rohadt picsä úgy, hogy én minden kis lófäsz kívánságát teljesítettem neki... igen, kinyaltam azért bäszdmeg, mert örömet akartam neki okozni és szerettem...


Arról meg már nem tehetek, hogy nem bírt a ribänc vérével és más fäszára ácsingózott... ráadásul nem tudod, hogy milyen érzés az, amikor mindent megteszel azért, hogy elélvezzen és utána meg bámulhatod a savanyú pofáját, amikor rajta lenne a sor, hogy nekem okozzon örömöt. Ráadásul ne aggódj, ő nem viszonozta az orális örömöket, csak gyorsan lezavart és aludjunk már.... Én nem érdemlem meg? Hát szerintem itt nem én vagyok az, akinek egyedül kéne maradnia...


De tudod mit? Bekäphatod az összes többi lepontozóval együtt.

2013. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pff ha ez szakító ok a pasinál, akkor mehet is. Én is így vagyok benne, de hiszek benne, hogy lehet hüvelyi orgazmusom, úgy hogy inkább próbálkozzon, vagy nekem sem kell, ha nem vagyok jó neki.
2013. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!