Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha aztmondjátok a barátnőtöknek, hogy nélküle nem mennétek buliba, mert nem éreznétek jól magatok, komolyan is gondoljátok?

Figyelt kérdés

Az én barátom ezt mondta nekem, és nagyon jól tudta, hogy mivel ezen a nyáron egyetlen egy buliba voltam csak, szeretnék elmenni most a hétvégén valahova, Vele. De péntek ete közölte, hogy fáradt és ne találkozzunk, rá egy órára közölte, hogy elmegy bulizni.

Holott ő szokta hangsúlyozni, hogy nélkülem nem érzi jól magát... és hogy én is szerettem volna menni, de így nem mehettem, elég rosszul is esett...


Szóval?


2013. aug. 31. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én csak jól érzem magam a bulikban, ha nincs ott az asszony. Természetesen én is azt mondom az asszonynak, hogy nélküle nem érezném jól magam a bulikban, de csak azért, hogy ő ne menjen el nélkülem bulizni. Természetesen bulizni gyakrabban megyek nélküle mint vele, de ezt nem kötöm az orrára, mert nem rá tartózik.
2013. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MANDINGO válasza:
Dehhogy :D akármennyire szeret téged,szüksége van arra,hogy igyon a haverjaival és ebben ne is akadályozd,mert a kapcsolatotok is rámehet.
2013. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baccardi01 ***** válasza:
Néha jó külön is bulizni...
2013. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: még jó, hogy az öszinteségen alapul a kapcsolatotok. Te mehetsz bármikor, de ő meg ne próbálja? szép.

Oké, hogy szeretne nélkülem is bulizni, csak rosszul esik, hogy nekem meg abszolút nincsenek barátiaim, és én vagy vele, vagy sehogy nem tudok buliba menni. Mert azért egyedül mégsem indulok el...

2013. aug. 31. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom a 1,5 év alatt egyetlen egyszer volt nélkülem és kb 6-7x velem (bár egyikünk sem nagyon bulizós). Úgyhogy sztem jobban érzi magát velem.
2013. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám a bnőmnek, mivel nem lenne igaz. Ha piálok, akkor eszembe se jutnak ezek a dolgok... Sőt, mindegyik csajra nyomulok, szerencsére ha részeg vagyok akkor nem kötekedős leszek. Jobb szeretek Nélküle menni, de vele is nagyon jó, csak úgy kicsit kötöttebb a dolog
2014. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!