Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha Ti is elszomorodtok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha Ti is elszomorodtok, ha az exeteket valami eszetekbe juttatja?

Figyelt kérdés
Én már továbbléptem az életemben,de néha,ha híreket hallok felőle,vagy látom,akkor elszomorodom,mert eszembe jut,hogy mehetett volna jobban is. 21/F
2013. okt. 28. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog.
2013. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem - most már - többnyire csak mókás emlékek jutnak eszembe, és csak mosolygok rajtuk. De egy darabig a nevét hallva is rámtört a sírógörcs.
2013. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(2) Ez is mindenkivel előfordul aki érzésileg volt a másik ember mellett.
2013. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert az ember mindig utólag látja meg a hibákat amiket csinált és rossz érzéssel tölti el, ha belegondol mit is kellett volna másképp csinálnia.
2013. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszban vagyunk, sokáig köszönőviszonyban sem voltunk de általában csak a jó emlékek jutnak eszembe és mosolygok rajtuk, nagyon vicces pár voltunk, sajnos túlságosan hasonlóak, lelkibetegek, így hosszú távon nem viseltük el egymást.
2013. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. :( :)
2013. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább dühös leszek, ha eszembe jut.
2013. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel. Lesz jobb is!

Addig olvass József Attilát:

[link]


volt irodalomtanár 79/F

2013. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem! :DD
2013. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem egyfolytában ő jár az eszemben és úgy érzem, hogy fiatal korom ellenére, még ha mással is házasodnék össze a későbbiekben, mindig mindenhol mindenkiben őt fogom keresni és szeretni a szívem mélyén.. őt látom tökéletesnek


ebben az esetben sajnos nem tudom mi a teendő, de a válaszodra válaszolva: igen, mindig elszomorodom, mert szinte mindenről eszembe jut.

2013. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!