Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt az első olyan nap, amikor nem jutott eszetekbe az első szerelmetek?

Figyelt kérdés
mi már két hónapja szakítottunk, én szakítottam, van is új kapcsolatom, de még minden nap eszembe jut. már nem úgy, már nem szeretettel gondolok rá.
2013. szept. 4. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem...2 évvel a szakítás után
2013. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En nem tudom mert nem jut eszembe
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Nem is úgy, hogy hiányzik, csak akár a neve, az arca, vagy bármi beugrott róla. De lehet okkal volt elhúzva a felejtés. :)
2013. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 vagyok, eltelt 2 év, de olyan, mintha tegnap szakított volna a csaj.
2013. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!