Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, de mind a ketten rettenetesen zavarban vagyunk ha találkozunk. Hogyan lehetne ezt a zavart leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz, mert így egyszerűen nem tudjuk rendesen megismerni. Furcsa, pedig nem vagyunk tizenévesek, mégis ilyen kis tapasztalatlannak tűnünk egymás előtt. :(

2013. jan. 27. 11:59
 1/10 A kérdező kommentje:
* nem tudjuk rendesen megismerni egymást.
2013. jan. 27. 12:00
 2/10 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne, ha legalább az egyikőtök beszédesebb lenne, valahogy próbáld meg elpoénkodni ezt a zavart helyzetet, kifigurázni, a humor általában oldottabbá teszi a légkört
2013. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
probáljatok nagyobb társaságba találkozni barátokkal stb. vlkinek segit ha tudja h nincs egyedül és találjatok közös témát a többi az jön magátol ;)
2013. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És hol szoktatok találkozni?
2013. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 feles szilva.
2013. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan fiatalok ezért is vicces a dolog. Én 27 ő olyan 23-24 lehet. Barátnőm szerint azért is ilyen félénk, mert idősebb vagyok. Általában társaságban találkoztunk eddig, egy két alkalommal tudtunk kettesben is beszélgetni, de mindegy hogyan, mindig zavarban vagyunk. :(
2013. jan. 27. 12:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is arra, hogy az alkohol segíthetne, de egyikünk se szokott inni, még buliban sem.
2013. jan. 27. 12:22
 8/10 anonim válasza:
legyen közös témátok vagy igaz probálj poénkodni ...
2013. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vannak közös témáink nem az a gond, hanem hogy a beszélgetések alatt is olyan zavarban vagyunk. Mintha mind a ketten tudnánk, hogy tetszünk egymásnak és kb. a beszélgetés egy alibi lenne.
2013. jan. 27. 12:58
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszönöm a válaszokat és a továbbiakat is szívesen várom. :)

Jár a zöld kezecske mindenkinek. :)

2013. jan. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!