Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt a barátjától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a barátjától kaphatta vagy akár mástól is?

Figyelt kérdés
Egy nőnél láttam egy ilyen kis tartószerűséget, aki át volt kötve piros vagy rózsaszín masnival, benne pedig vatták voltak, amire kis szívek voltak ragasztva. Igazából nem tudom mi lehet az. A kérdés, hogy kitől kaphatta? A barátjától?

2013. okt. 28. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg..
2013. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leszbi lehet a csaj. Pasitól ilyet nem kap egy nő, csak egy másik nőtől.
2013. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem ismerem... csak szimplán érdekel.
2013. okt. 28. 21:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes ez jó volt :D
2013. okt. 28. 21:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy vmi ajándék lehet egy barátnőjétől, mármint mint barát barátnőtől? De azon meg a szívek néznek ki hülyén.
2013. okt. 28. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

És ha tőle, vagy ha nem?

Nem ertem eskuszom...

2013. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!