Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lányon van egy arany gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányon van egy arany gyűrű és egy arany nyaklánc, akkor az valószínűleg az ex-barátjától kaphatta? Szokták a lányok szakítás után még hordani az extől kapott ékszereket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kaphatta ezer más embertől is , nem csak az extől.


Én hordom a tőle kapott ékszereket.

2013. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen,mert esélytelen,hogy ő vette,csak az exétől lehet -.-
2013. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik k*csög az még szokta hordani jah, ha akar tőlem valamit úgyis levetetem vele és beadom a zaciba amint elmegy otthonról.

21/F

2013. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Basszus. Mert engem nagyon zavarna, ha az exétől kapta volna és úgy hordja, csak nem merem megkérdezni...
2013. aug. 10. 19:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Rajtam is van mindig arany nyaklánc (gyűrűt nem hordok) és nem az ex-barátomtól kaptam. Lehet hogy ő vette magának vagy nagyszülei,szülei bárki vehette... Nem csak az ex-barátja...
2013. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2013. aug. 10. 19:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
jajistenem. Hülyeség, ha fájna..
2013. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. aug. 10. 20:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt. Ismered azt a szót, hogy kommunikáció? Kérdezd meg, hogy kitől kapta.

Másrészt, mért gondolod, hogy ha van valami drága dolog rajta, azt csak és kizárólag kaphatta egy pasitól -.-?

Harmadrészt, akkor mivan, ha tényleg az exétől kapta? Már nincsnek együtt! Én is vagy 1 évig hordtam még a nyakláncot amit tőle kaptam, de nem azért mert szerettem őt, hanem szerettem a nyakláncot. És most is már csak azért nem hordom, mert elszakadt.

21L

2013. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jézusom :DD

Nem sok drága, arany vagy ezüst ékszerem van, de azt mindet szüleimtől, rokonoktól kaptam. Pl. 16. szülinapomra egy gyönyörű gyűrűt a nagymamámtól, vagy ballagásra egy szép nyakláncot és hozzá illő fülbevalókat a nagynénémtől.

Amúgy meg miért gáz megkérdezni, hogy "honnan van ez a nyaklánc?"

Amúgy meg hordok olyan fülbevalókat amiket egy volt barátnőmtől kaptam, akivel azóta megutáltuk egymást, de azok csak fülbevalók, és tetszenek.

Szóval én nem válnék meg a pasimtól kapott ékszereimtől szakítás után se, azok csak tárgyak, nem pedig varázslatos ereklyék, amik az exem lelkét hozzám kötik :DDDD egyszerűen jól néznek ki. Nehezen szeretek meg ékszereket, de ha valamit megkedvelek, nincs az az isten hogy megváljak tőle. :D

2013. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!