Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy ne bántsak meg senkit és én is boldog legyek?

Figyelt kérdés
Nyár végén összejöttem egy sráccal, három hétig jártunk, csak sajnos ritkán tudtunk találkozni. Mivel új suliba kerültem, csomó új osztálytársam is lett. Köztük volt egy srác, aki érdeklődést mutatott irántam, elhívott moziba, aztán fülig belém zúgott, és azt hittem egy kis ideig, én is belé. Szakítottam a régi sráccal, összejöttem az osztálytársammal. De hirtelen elkezdett hiányozni a régi. Barátok maradtunk, de még szeret, és azt hiszem, én is őt. De a mostani barátom (akit sose csalnék meg) nem ezt érdemli, mert nagyon rendes velem és összetörne lelkileg. Másrészt, félek, ha visszamennék az előző barátomhoz, a mostanit meg hagynám, megint ugyanúgy megbánnám. A régi fiatalabb nálam, 14 éves, anyám szerint csak kaland lennék neki és hamar vége lenne, szerinte a mostani srác a rendes. Én meg nem tudom már, mit csináljak, azt se tudom igazán, hogy kit szeretek, vagy hogy szeretek-e valakit egyáltalán. Ha visszalépnék, vajon hiányozna a mostani srác? Azért is gáz lenne, ha szakítanánk, mert osztálytársak vagyunk...

#jdsk
2013. okt. 28. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Fúú nehéz kérdés de erre csak 1 dolog jutott eszembe :

"Ha nem tudsz dönteni az első vagy a második között, válazd a másodikat.Mert ha az elsőt igazán szeretnéd akkor soha nem jött volna szóba a második."

2013. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem bonyolult,bocs.
2013. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is valaszd a masodikat.:)
2013. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom... szerintem adj magadnak egy kis időt, gondold át ezt az egészet. Képzeld el, mi lenne, ha ott hagynád a mostanit. Jobban hiányozna-e a mostani, mint most a másik?

Egyébként meg nem elég hinni ("Barátok maradtunk, de még szeret, és AZT HISZEM, én is őt."). Ha igazán szerelmes lennél belé, nem lettél volna ennyire bizonytalan. Bár akkor a második fiúdnál sem imbolyogtál volna meg az első felé...

A te érzéseiddel és gondolataiddal csak te vagy tisztában. Annyit tudok mondani, ülj be egy forróvizű kádba, oltsd le a lámpát, és gondold végig ezt az egészet, menj végig minden apró részleten, melyik fiú a "jobb".


Ui.: nem akkora gáz, ha az osztálytársad, és esetleg őt hagynád ott. Max. elkerülnétek egymást, azt' kész. Az én osztályomban is volt tavaly ilyen helyzet, és úgy oldották meg, hogy barátok maradtak, és továbbra is beszélgettek egymással. Nyilván nem kell ezt a példát követned, ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kifejezetten nagy ügy, ha az osztálytársaddal szakítasz. Ez csak elsőre hangzik annak.


Sok sikert, remélem jól fogsz tudni dönteni - és remélem, segítettem valamennyit. :)

16/F

2013. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen voltak ilyen pöttyös könyvek, kis könnyed tiniszerelmekről. Manapság mi van, gyk-t olvas az ember? :)

De a lényeg kb. az, hogy igen, az ilyen dolgokat meg kell élned, hogy pl. nincs jó választás, akárhogy döntesz, bánni fogod. Vagy épp nem, rájössz, hogy nem az kell, amit végül választottál, vagy pont az. Esetleg jön egy harmadik, és nem érted, mi volt ez az előző kettő.


A konkrét esetről leírtakból azt látom, hogy az elsőt "szereted", hiányzik a társasága. A másodikba bele voltál zúgva, kb. imponált, hogy ő szerelmes lett beléd.

De közben neked nincsenek is érzelmeid irántuk, csak vagy.


Inkább az elveiden gondolkozz el, belefér-e, hogy kettőt futtass egyszerre, vagy ha választasz valakit, annak mit mondasz el az érzéseidről, hazudsz-e szerelmet, ha nincs, vagy azt mondod, vársz, hátha lesz. Vagy nem akarsz így tengődni, és inkább nem kell senki, hadd legyél szabad valaki másra.

2013. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4: köszönöm!!

#5: reálisan látod a dolgokat.

2013. okt. 31. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!