Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, mi lenne helyes? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy konkrét helyzet. Van egy ember aki mindennél fontosabb nektek,nagyon szeretitek,szükségetek van rá,mert nélküle nem megy. mégis úgy hozta az élet,hogy több a konfliktus mint a békés állapot.Fáj nektek az,hogy mással van de a barátsága fontos nektek. Kibékúlnétek,úgy hogy tudjátok hogy fájni fog még sok minden,de ha elválnak az útjaitok még jobban fáj. Kérlek adjatok tanácsot,nagyon elvagyok keseredve.. 24L
2013. okt. 8. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem békülnék ki, mert akkor hosszútávon fájna mindig, nem annyira, mint elválni, de az idővel elmúlna, de ha a közelében maradok akkor nem tudnék továbblépni.


23L

2013. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én előző kapcsolatomról beszélnél. Több volt a baj, mint a jó a kapcsolatunkban és nem miattam. Meguntam és szakítottam a párommal, pedig szerettem. Most van egy másik barátnőm, akivel sokkal nyugodtabb minden és ezt nagyon értékelem. Az exemmel nem akarok sem beszélni, sem pedig találkozni. Főleg, mert eléggé ocsmányul viselkedett a szakítás után, még neki állt feljebb. Megmondtam, hogy hagyjon engem békén és kész. Én minden exemmel jóban vagyok, de vele nem leszek, mert úgy viselkedik, ahogy. Viseld el a fájdalmat, foglald le magad, tedd túl magad rajta és kész. 24L/L.
2013. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!