Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Barátomnak szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Barátomnak szeretnék karácsonyra valami személyesebb ajándékot venni/csináltatni, de nincs ötletem, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
akkor leszünk együtt fél éve, ő 15 éves.

2013. okt. 29. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Így nem tudok mondani semmit ha nem ismerem... Minek örülne? Mit szeretne a fiú?? Én pl. 1 olyan lánynak örülnék aki szeretet de nem lehet úgyhogy nem is kell.. (Ne szex legyen az ajándék!! :D) Pl. valami közös karácsonyi program.. :D

17/F

2013. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egyutt lesztek meg karacsonykor? Nos, ha igen, akkor nem tudom :)
2013. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hát azért bízom benne hogy együtt leszünk:)

énse szexre gondoltam!:D

valami aranyos és személyes ajándékra gondoltam, csak nem akarom totál elbénázni ezért gondoltam kérdezősködök.aztán hátha valamelyik megtetszik:)

köszönöm a válaszokat, jöhet még bőven :))

2013. okt. 29. 11:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Keresd ki, hogy a horoszkopja szerint mik a szerencsehozo kovei. Ha ez megvan, akkor rendelj neki megfelelo krisztalyszappant ( [link] nagyon jol nez ki, szemelyre szolo es fincsi illata van.
2013. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

még még még :D

2013. okt. 29. 11:33
 6/16 Emberek ***** válasza:
én a volt barátnőmtől (igaz születésnapomra) egy mackót kaptam egy aranyos levéllel mellette. szerintem ezt karácsonykor is jó ötlet
2013. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ez aranyos, köszönöm:)
2013. okt. 29. 11:40
 8/16 anonim válasza:
ugyanez kb a kor is meg idő is :D mintha én írtam volna, és én is tanácstalan vagyok , neki hamarabb lesz a szülinapja de ha kérdezem mit szeretne azt mondja engem én meg : nem kérhetsz olyat amid van :D és elterelődik a dolog.A barátom nagyon szereti a motorokat,tuti valami ilyet fogok, esetleg ha te szerelmed focista,valami ilyen jellegűt vegyél :)
2013. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Anyud segitsegevel suss neki valami finom sutit, csinalj neki melle (a szeme lattara) viragzo teat amit egyutt elfogyaszthattok es ha akarsz meg valamit, akkor meglepheted egy poloval (akar viccesel is).


[link]


[link]

2013. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!