Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyra vettem a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra vettem a barátomnak egy nagyon szép, igényes férfisálat és nem hordja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat jártam utána, mert tudom, hogy szereti a sálakat, kendőket, mindig hord valamilyet. Úgy gondoltam, hogy ez megfelelő ajándék lesz és tényleg egy nagyon szép darabot vettem neki hosszas válogatás után, több boltba is benéztem..stb. Direkt megmutattam több férfiismerősömnek is és kivétel nélkül azt mondták, hogy jól néz ki és örülnének neki. De most jön, ami nagyon rosszul esik: nem hordja! Egyáltalán nem. Óvatosan megkérdeztem tőle, hogy talán nem tetszik neki vagy mi a probléma vele? Erre ő: semmi, tetszik neki, majd fogja azt is hordani. Már megyünk ki a télből, de egyszer sem láttam rajta azóta sem:( Ti mire gondolnátok? Bennem az merült fel, hogy nem szerelmes belém igazán. Én kaptam tőle egy karkötőt, igazából annyira nem is tetszik, de azóta éjjel-nappal rajtam van, mert TŐLE kaptam. Egyébként más jel is utal arra, hogy ő sajnos nem szerelmes belém annyira mint én belé, de most itt ez az egyik, hogy nem ragaszkodik ahhoz a sálhoz. Jók a megérzéseim?
2013. febr. 24. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nanana! Azért ennyiből leszűrni, hogy nem szeret, az elég meredek! Nem hordja, nem hordja. Megértem, hogy rosszul esik neked, de akkor sem kell rögtön a Dunának menni! A férfiak nem ennyire tárgyhoz ragaszkodók... Ők nem úgy gondolnak egy párjuktól kapott tárgyra, mint sok esetben a nők.
2013. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami tényleg nem stimmel vele hacsak nem Hello Kitty-s az a sál vagy valami hasonló.
2013. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, baromi vicces vagy... ha megtanultál volna szöveget értelmezni, akkor már abból rájöhettél volna, hogy nem valami HK borzalomról van szó, hogy több férfiismerősömnek is megmutattam és tetszett nekik.

Első: sajnos nem vagyok ebben biztos. Minden eddigi ex-barátom nagyon ragaszkodott a tőlem származó dolgaikra. Egyiknek egyszer nekiadtam az egyik gyűrűmet. Köves gyűrű volt, női, de a srác elmesélte, hogy hordta magán, befelé fordítva a köves részt, mert annyira hiányoztam neki (volt vagy másfél éves szünet vele) és kicsit úgy érezte, hogy mindig vele vagyok. A volt barátom pedig bevallotta, hogy az egyik alvóspólómmal szokott aludni, mikor nem alszom ott. Mondom, sajnos nem ez az egyik eset, ami arra utal, hogy nem igazán szeret, csak elvan velem, ki tudja miért:(

2013. febr. 24. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira tetszik neki, csak nem akar megbántani.
2013. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem sem tetszik a karkötő, amit tőle kaptam, mégis hordom, mert kedves nekem!:(
2013. febr. 24. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!