Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ajándékba adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ajándékba adni egy éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
kétlek segítsetek,ti mit adtatok párotoknak ilyen alkalomra?
2013. okt. 29. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelmüen amit tudom hogy szeret és örül neki és használná is. ha lánynak kell az ajándék szerintem egy kis vékony láncu arany nyaklánc és rajta egy szív medálal kb 16 ezer ft ért már megis veheted ha gyüjtesz rá
2013. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sosem ajándékozzuk egymást, ilyenkor valami kózös romanikus programt csinalunk, vagy én készülök itthon ünnepi vacsiival, vagy elmegyünk étterembe, majd romantikázunk...

Tavaly viszont elutaztunk Bécsbe.

(Első évesen gyertyafényes vacsival készültem a koliban..)


Idén pedig az esküvőnket időzítettük hozzá :)

2013. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) 2.pedig sok boldogságot kivánok és hogy majd a gyémánt lakodalmatokat is Bécsben ünnepelhessétek :)
2013. okt. 29. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük...
2013. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!