Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-on felüli lányok, ti ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on felüli lányok, ti ilyen esetben belemennétek egy "lazább" kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A "lazább" alatt nem feltétlenül vagy nem elsősorban szexkapcsolatot értek. A helyzet az, hogy egy lánnyal csak viszonylag ritkábban tudunk azonos közösségben, egy városban lenni, és nem biztos, hogy ezen tudunk változtatni, legalábbis nem egyhamar. Szeretném őt jobban megismerni, és tetszik is nekem, kívánom is őt. Viszont pont a fentiek miatt gondoltam arra, hogy mi lenne, ha esetleg egy "nem annyira komoly" kapcsolatot alakítanánk ki, persze elsősorban inkább komolyabbat szeretnék, ha eljut odáig az ismerkedés. Azt értem ez alatt, hogy esetleg nem járnánk, de ha egy "légtérben" vagyunk, akkor elmehetnénk együtt ide-oda a városban, kicsit szórakozni, lehetne némi "enyelgés" vagy akár szex is, de mégse kimondott párkapcsolat legyen, ha ezt nem tudjuk (egyelőre) megoldani, szóval inkább csak ilyen találkozgatás, vagy esetleg ha az ő részéről is van vonzalom, akkor szexkapcsolat-féle. Nem tudom, hogy ezt hogyan vessem fel neki, és tényleg nem kihasználni akarom őt, azt szeretném, hogy mindkettőnknek jó legyen: elsősorban - ha lehet - komoly kapcsolat, ha nem, akkor esetleg benne lenne-e ilyesmiben. Lányok, ti hogyan reagálnátok erre, belemennétek-e, és szerintetek hogyan álljak elé alkalomadtán ezzel a dologgal, hogy ne azt érezze, hogy ki akarom használni? Köszi a válaszokat.

2013. okt. 29. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Attól még, hogy nem éltek egy városban, ugyanúgy lehettek komoly kapcsolatban... Egy kapcsolat vagy legyen normális, komoly, vagy ne legyen semmilyen.
2013. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és ebben a lazább dologban,pasizhat,te meg csajozhatsz?
2013. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Nem 10-20 km távolságról van szó sajnos. :( Egyébként meg ne legyünk "prűdek", azért elég sok a félrelépés, a nyitott házasság is, nem is beszélve a szexkapcsolatokról és miegyébről, és hát azért nagyon sokszor a lányokat sem kell félteni. De egyébként igen, benne volt a kifejtésben, hogy elsősorban én is komoly kapcsolatot szeretnék, de mi zárja ki azt, hogy ne lehetne egy lazább kapcsolatot összehozni? Ha mindkét fél tiszteli és becsüli a másikat, nem használja ki, nem alázza meg stb., akkor miért ne lehetne úgy összejárni, hogy pl. mozizunk, beülünk valahová, meg akad egy kis ez-az-amaz, de nem alkotunk egy "igazi" párt? Vagy gondolod, hogy nincs ilyesmi a világban? Nem kötekedésből kérdezem.
2013. okt. 29. 21:54
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: Ezen őszintén szólva még nem gondolkoztam, de szerintem mindenki csinálhatna azt, amit akar. Mondjuk elég visszafogott lánynak ismertem meg, szóval nem hinném, hogy nagyon pasizna, meg én se vagyok az a csajozós típus, és azt mondhatom, hogy nekem mellette nem lenne más, illetve ha végképp nem jönne vele össze a komoly kapcsolat, de közben bejönne a képbe egy olyan lány, akivel az lehetséges lenne, akkor nem csinálnék olyat, hogy egyszerre kettővel, hanem akkor megszüntetném a lazább kapcsolatot.
2013. okt. 29. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Nem azt gondolom, hogy nincsen ilyen a világban, de a kérdés az volt, hogy mi benne lennénk-e. Én nem lennék benne, nem érdekelnek az ilyen mai "modern" kapcsolatok, hogy nyitott, laza, meg barátság extrákkal, meg a többi baromság.
2013. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, és ha mondjuk megkívánnál valakit? Sokáig én se hittem el, hogy van ilyen, és hogy én is képes lennék ilyenre. De volt egy lány (nem a kérdésben szereplő), akit nem tudtam volna szeretni, viszont őrülten kívántam, és furcsa volt ez az egész. Amúgy meg szerintem nem feltétlenül baromság, ha a két ember tisztázza a feltételeket, és mindketten benne vannak. Ha nem, nem, ez nyilvánvaló, de attól szerintem nem bántjuk a másik embert, ha ő is beleegyezik egy ilyen viszonyba.
2013. okt. 29. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:

nem mennék bele, mert ez olyan, mintha ki akarnád őt használni.. most éppen unatkozom.. nincs más akkor elmegyek addig veled valahova megd_lak, de ha jön másik csaj akkor ott az ajtó..

biztos hogy nem mennék bele.

sőt ha nekem ezt felvezetnéd, pofán is vagdosnálak

2013. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: És ha ő se vágyna többre? A lányok se angyalok, sőt vannak sokkal rosszabbak is, még ha szeretnek is jókislányt játszani. Amúgy ha belegondolsz, egy "normál" randizásnál is lehet hasonló a helyzet, ugyanúgy hagyod megd*gni magad, eljártok ide-oda, aztán lehet, hogy mégse lesz komoly kapcsolat belőle, mert nem működik. Egyébként ha meg jönne valaki más, és fenntartanám mindkét dolgot, akkor meg azért lennék utolsó pofátlan szemét, nemde?
2013. okt. 29. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Nem tudom, nem fordult még ilyen elő velem, hogy megkívántam valakit "csak úgy", de nem akartam volna tőle többet. Több kell kicsit ehhez, vonzalom sem alakul ki "csak úgy" nálam, olyan iránt akit nem tudnék szeretni.


Amúgy azért baromságok ezek a "kapcsolatok", mert ha simán belemegy az ember ilyenekbe, akkor én úgy veszem, hogy az az illető érzelmileg nem túl fejlett. És onnantól nem tudnám komolyan venni, ha tőlem mondjuk komoly kapcsolatot szeretne. Persze vannak akik azt vallják, hogy "ezt el lehet választani", de ez hülyeség szerintem. Ezek azok az emberek akik megcsalásnál is simán ezzel magyarázkodnának, hogy "de hát nem jelentett nekem ő semmit, csak a testiségről szólt, téged szeretlek nem őt". Normális érzelmi világgal rendelkező ember egy igazi társat szeretne, nem elégszik meg ilyen selejtes "kapcsolatokkal".


Amúgy mennyi az a távolság, hogy úgy gondolod, nem lehettek igazi kapcsolatban?

2013. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: Ahol találkozhatunk, az mindkettőnk lakóhelyétől van vagy 150-200 km-re, de a legnagyobb probléma az, hogy teljesen különböző irányban lakunk egymástól, plusz ott van köztünk az országhatár, ő nem Magyarországon lakik. Szóval sehogy sem lenne egyszerű megoldani a találkozást, és nem tudom, mi okozna nagyobb fájdalmat esetleg mindkettőnknek. Tegyük fel, hogy elkezdünk komolyabban randizgatni, lelkileg is közelebb engedjük magunkhoz a másikat, aztán valamiért mégis úgy alakul, hogy nem megy a dolog. Ezért jutott eszembe az a variáció, hogy mi lenne, ha "csak úgy" találkozgatnánk, kötetlenül jól éreznénk magunkat, és a szex nem feltétlenül lenne része a dolognak, így talán kisebb a lelki sérülés veszélye (bár kérdés, mi van, ha valamelyikünk tényleg megszereti a másikat). Nem tartom magam érzelmi hullának, sőt, és azt szeretném, hogy neki is jó legyen, csak tényleg sokat agyaltam azon, mi is lehetne a legjobb megoldás. Én is normális kapcsolatot szeretnék vele, ha úgy adódik (vagy bárkivel, akivel lehetséges lenne), de fogalmam sincs, mit is lehet ilyen esetben tenni. Csupán eshetőségként kérdeztem meg, hogy amennyiben nincs lehetőség komoly kapcsolatra, akkor ki menne bele efféle "találkozgatásba", bár még egyszer mondom, elsősorban én sem ezt a megoldást preferálnám.
2013. okt. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!