Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők (elsősorban, de férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (elsősorban, de férfiak válaszai is érdekelnek)! Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
Párom a munkahelyén-elvileg a többi férfikollégával-abban fogadtak a nőkkel, hogy elmennek pilatesre. Nekem ez bűzlik egy kicsit, főleg, hogy az utóbbi napokban furán viselkedik. pl.: ne hívjam reggel, mert nincs kedvem bájcsevejre, tegnap este -állítólag a metró miatt-nem hallotta, hogy kb. 4-5 alkalommal csörgettem. Jelzem, nem hívom állandóan, de az, hogy rám nyomja a telefont, amikor beszélek, az túlzás...
2013. okt. 30. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, ha kinyomja, amikor még nem is fejezted be a mondatot. Hát ne hívd, majd ő hív, ha ráér. Ha meg nem hív, kalap-kabát.
2013. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,nem kell olyan vonat után futni,ami távolodik.Esetleg a szemed nyitva tarthatod,nyilván azt nem kell hagynod,hogy hülyére vegyenek.Viszont kapaszkodnod sem kell,ellenőrizni úgysem nagyon tudod,kierőszakolni sem,hogy törődjön veled.Próbáld ki a távolságtartást és a csendes megfigyelő szerepét.
2013. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Párom a munkahelyén-elvileg a többi

férfikollégával-abban fogadtak a nőkkel,

hogy elmennek pilatesre." Hogyhogy fogadtak?

2013. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt én se tudom, de valószínűleg úgy lehetett, hogy "áh ez úgyse menne a férfiaknak", és ezért mennének.
2013. okt. 30. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki a kérdésedből, hogy hol tart a kapcsolatotok. Annyit árulsz el, hogy a "párod", de az nem derült ki, hogy fél éve jártok, vagy már három éve, vagy már tíz éve házasok vagytok 1-2-3 gyerekkel, mert eddig csak annyi látszik, hogy kicsit féltékeny vagy, de hogy kit féltesz és milyen kapcsolatért küzdesz az nem látszik.
2013. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt :) Szóval 1,5 éve járunk, ő 24/F és 22/L.
2013. okt. 30. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én rákérdeztem volna hogy konkrétan mit jelent az hogy fogadtak? Nekem ez a fogadás dolog a legzavarosabb. Meg miért pont pilatesbe fogadtak? Kicsit fura na.
2013. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs okod a féltékenységre.

Lehet hogy a pasik arcoskodtak hogy mi ez a torna, semmi stb...( pl én már a férjemtől is hallottam ilyet mikor tornáztam mikor mondtam álljon be 2 perc után kidőlt)

és a nők meg mondták hogy álljanak be. Szóval simán eltudok képzelni egy ilyen fogadást. Én a te helyedben jól kinevetném, és a kolleginákkal is felvenném a kapcsolatot hogy küldjenek jó képeket a férjemről amin tornázik.

2013. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!