Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban csajoknak szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban csajoknak szól a kérdés: mit gondolnátok, mi jutna rögtön az eszetekbe, ha?

Figyelt kérdés

..az egyetemen -amelyikre Ti is jártok- mindennap látnátok egy 18-19 éves srácot, aki nap mint nap autóval jelenik meg (mondhatni felső kategóriással, de nem sportautó, hanem elegáns, diplomata autó) elegáns öltözetben?


Mi lenne a benyomás? Mit gondolnátok?

- Nem is feltételeznétek, hogy a srác egyedül, szülei segítsége nélkül vette és tartja fönn ?(mert mondjuk szüksége van rá..)


2013. márc. 26. 14:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Nehezen tudnám elképzelni, hogy valaki egyedül, segítség nélkül, önerőből kitermel egy felső kategóriás autót 18-19 éves korára. legalábbis legális, törvényes munkával biztos nem.

Úgyhogy nem feltételezném.


De miért szól a kérdés elsősorban csajoknak?

2013. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ha már feltételezésekbe bocsátkoznék (nem szokásom), akkor valóban azt feltételezném, hogy a szülei vették neki. Lévén, hogy egy nappalis egyetemista a legritkább esetben tud önerőből megvenni egy drága kocsit. Tehát nagyobb az esély, hogy igazam van, mint hogy tévedjek (nyilván vannak kivételek azért).
2013. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Mert a fiúk irigyebbek. :)
2013. márc. 26. 14:16
 4/42 anonim ***** válasza:
Jól megy neki. Eszembe sem jutna hogy ő vette,vagy tartaná fent mikor ilyen világot élünk... És az egyetemre miért kell öltöny?
2013. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem teljesen felső, de azért pármilliós.
2013. márc. 26. 14:17
 6/42 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem magát a kérdést se. Teljesen logikus, ha inkább arra gondol valaki, hogy a szülők fizették az autót, mint a 19 éves egyetemista. Ehhez igazán nem kellett volna kiírnod a kérdést.
2013. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

ma 14:18

Így van. Dehát a szülők észt nem adhatnak csak kocsit.

2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Ez viszont így gáz. A srácoknál vettem észre ezt..

Szüleimmel lakom, tanári fizetésből 'élünk'. Én dolgozom egyetem mellett(nappali, de ez triviális a mindennap miatt) nemrossz jövedelemért.

Nincsenek főnökeim, mert én vagyok az.:)


Viszont azt vettem észre mintha tartanának tőlem a lányok. A srácok pedig nagyon irigyek..

2013. márc. 26. 14:21
 9/42 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar akkor be lehet járni az egyetemre busszal is, vagy Dacia Logannal.
2013. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 ivilicious ***** válasza:
nem igazán feltételezném,h magától, de lehet olyan.
2013. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!