Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy fiú kérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú kérdezett tőlem ask-on és le írtam neki hogy nem ő belé vagyok szerelmes (pedig igen) és ő ki akadt és rá 2 napra tudtam meg hogy csaja van és ezt most miért csinálta?!

Figyelt kérdés
szarul esett neki hogy nemet mondtam vagy féltékenyé akar tenni vagy így akar el felejteni én már nem tudok semmit!!?
2013. okt. 30. 09:17
 1/3 anonim válasza:
Mert mondtad azt h nem bele vagy? Szerintem mondd meg neki h szerelmes vagy bele... Am szerintem feltekennye akar tenni
2013. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kell kapásból letagadni, hogyha rákérdez?:D Mi szégyelni való van ebben?-.-"
2013. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintetek írjam meg neki?

de ha tényleg nem akar féltékennyé tenni és van csaja akkor megint csak szenvedni fogok!! :( de az jelent valamit ha ő maga kérdezett rá?! meg nem hiszem hogy szeretne mert 10.-es én meg 6.-os vagyok!! :/

2013. okt. 30. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!