Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak, Szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, Szakítottatok már azért mert belefáradtatok egy kapcsolatba? Mi volt az oka? Volt, hogy meggondoltátok?

Figyelt kérdés
Konkrétan velem ez történt. Egy 6 éves kapcsolat. Nagyon jól megvoltunk, eljegyzést szerettünk volna már. Én elrontottam, mert bizalmatlan voltam és neki ez már sok volt mostanra! Szerintetek meggondolja magát idővel?
2013. okt. 30. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt hogy belefáradtam 1 kapcsolatba, de ha leültök szépen és megbeszélitek a dolgokat, akkor lehet esély hogy meg oldódnak a dolgok :)
2013. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy már szakított velem emiatt, és nagyon határozottnak tűnt...
2013. okt. 30. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem minek eröltetni aut ami nem megy? Te az a nő vagy akitől tegnap a pasi besokallt az örökés hisztijével? Mert ha igen, akkor tudd, a pasi helyébe pszichiáterhez küldenélek és a büdös életbe többet nem beszélnék veled és igen örülnék, hogy időben kiderült, hogy milyen az illető.
2013. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen igaza van a második válaszolónak is abban hogy ami nem megy nem kell erőltetni, viszont érdemes megbeszélni a dolgokat még akkor is ha csak barátok maradtok.. Lehetséges hogy nem lesz belőle újra komoly kapcsolat, de legalább nem haragban váltok el..

#1 voltam :)

2013. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a csaj vagyok. Nem vagyok hisztis, be is látom ha hibázom! Most is így van. Beláttam, több konfliktusunk is volt, hol ő hol én miattam volt gond. Hibáztam, hülye voltam, nem egy 16 éves csitri vagyok, akinek nem való komolya kapcsolat.
2013. okt. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!