Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy egy roma fiúval jártam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. 3 évvel ezelőtt elkövettem életem legnagyobb hibáját. Össze jöttem egy roma fiúval. Sajnos tapasztalatlan és ostoba voltam, ezért is kérlek titeket,hogy ne oktassatok ki. Megtévesztett engem az a fiú: kitűnőre érettségizett, jó szakmát tanult, aztán elállt dolgozni is, (ő már 21éves volt amikor összejöttünk) és elég jó fizetést kapott. És kinézetre sem tűnt c...nak. Tehát mindez szépen megtévesztett, és bár volt néhány balhéja, engem a kis tapasztalatlan 15 éves fruskát ez is vonzott. Aztán persze eleinte nagyon kedves volt velem. Majd minden megváltozott! Először is, megcsalt engem, aztán könyörgött a bocsánatomért. Aztán eltiltott a haverjaimtól, és megszabta mit vegyek fel. Itt már kezdtem kiábrándulni belőle, de még ott volt azaz átkozott rózsaszín köd. Aztán anyukámnak elmondtam, ő nagyon kiborult, rám parancsolt hogy szakítsak vele mielőtt apám is megtudná. Egy ideig lázadtam anya ellen és titokban voltam vele. Aztán fordult egy nagyot a kocka. Rájöttem milyen hülye vagyok , a szerelemből gyűlölet lett és szakítottam vele (persze a történet bonyolultabb, többször is megcsalt) de ő zaklatott ezután, hívogatott telón, stb, nagyon nehezen tudtam lekoptatni és míg élek, ezt nem

felejtem el és életem legnagyobb bűnének tartom ezt. Nem tudom, hogy enyhít-e a dolgon az, hogy csóknál több nem történt a szűk 2 hónap alatt amíg vele voltam. Miután szakítottunk, azzal büntettem magam, hogy 3 évig nem is jártam senkivel, nem jártam el sehova, stb.

Viszont most van egy jóra való, rendes fiú akit szeretek. Velem egyidős, nagyon szeretem. De gyötrődök, nem tudom elmondjam-e neki? Ha rákérdez, kivel jártam előtte? Nem akarom hogy

e-miatt máshogy nézzen rám, a múltamon már nem tudok változtatni, és szerintem létezik ennél nagyobb vétek is.


2013. okt. 30. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2013. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem tartozik rá, úgy hiszem. És nem is számít. Én legalább is sosem akarnám tudni, hogy ha a páromnak volt valakije előtte, az ki volt, mi volt, stb. Biztos zavarna, akárki lett is volna. Azt hinném, hogy hozzá vagyok hasonlítva.
2013. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha téll csak smároltatok, szerintem nyugodtan mondd el neki. Nem fog örülni, de nagyon rossz vmit sokáig magadban tartani.. én minidig így ki szoktam tálalni a vétkeimet, onnantól felszabadultnak érzem magam. Ha így kelleni fogok akkor már nincs olyan a múltban, ami elrontaná a kapcsolatot. SZerintem úgy jársz jól ha elmondod neki..

18F

2013. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem akarok neki hazudni sem mert furdal a lelki ismeret :( olyan nehéz ez.
2013. okt. 30. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
hát elmondhatod neki elvégre le nem feküdtél vele és azt se tudtad hogy valójában milyen de attól függ a fiú milyen ha féltékeny fajta vagy nem nagyon kedveli a cigányokat akkor ne mond el neki. vagy mondel neki a történetet csak ne említsd meg hogy cigány volt
2013. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy valamit nem mondasz el, nem hazugság. Ha rákérdez és el akarod mondani, mondd. Ha nem, ne hozd fel.

Nem követtél el egyébként sem semmi bűnt. Csak tévedtél, ennyi.

2013. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehettem anno olyan hülye. Soha többé nem kezdenék olyannal.
2013. okt. 30. 12:10
 8/13 anonim ***** válasza:
túl fogja élni, ne tarts magadban semmit mert minél később derül ki, annál nagyobbat üt... örökké nem tarthatod magadban. a múlton nem lehet változtatni. fel kell dolgozni és kész..
2013. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy műtörténet, kitalált, túl steril az egész, túl szabatosan van megírva is. Mintha egy csajos (web)magazin szerzője kreálta volna és tette volna ide fel, hogy aztán itt gyűjtse be a reakciókat a készülő nagy anyaghoz. A válaszokat meg majd ellátja fiktív nevekkel (Barbi (20), Kitti (23) stb.), és kész is a cikk, anélkül, hogy a gép mögül felállt volna.
2013. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, bár igazad lenne. Egyébként meg a történet ennél 'cifrább' de nincs kedvem mindent leírni..
2013. okt. 30. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!