Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a páromat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a páromat. Mit tegyek, hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés

Ma mire hazaértem kimosott helyettem, erre olyan mérges lettem, hogy csak ordibálni tudtam vele. Elment itthonról, nem tudom hová.

Nem tudom magam sem, hogy miért lettem ideges. Most mit tegyek?


2013. okt. 30. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy sms-t, hogy sajnálod, és ne haragudjon, jöjjön haza.
2013. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire hazaér,biztosan lehiggad,gondolom,te is lenyugodtál már,és akkor bocsánatot kérhetsz.Nyilván nem fog rögtön a nyakadba ugrani,talán egy ideig magába zárkózik majd,olyankor hagyd békén.Közben te is elgondolkozhatsz,máskor megéri-e egy ilyen dolog miatt ordibálni vele,rajta levezetni a feszültségeidet.
2013. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szegény csóri. Te meg ha idegbeteg vagy, kezeltesd magad!
2013. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

SMS-t küldj neki feltétlenül, esetleg hívd fel telefonon. Kérj bocsánatot tőle.

Én még valami finom vacsit is főznék neki és szépen megterítenék. Legalább alkalmatok lesz közben átbeszélni, hogy miért vagy ennyire ideges, feszült.

2013. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami oka biztos volt, hogy hála helyett haragot éreztél, gondolkozz, biztosan rájössz. Ezt mondd el neki őszintén és főzz egy finom vacsit, küldj neki egy SMS-t, hogy szereted és bocsi. Persze azt nem tudom, hogy megbocsát-e, vagy a vacsora láttán ő is elkezd majd ordibálni. :-))
2013. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem könnyen megbocsájtó tipus.
2013. okt. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!