Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj szakított velem a barátom hogy lehet feldolgozni? Ráadásul elég durván

Figyelt kérdés
most szakitott velem a barátom több mint egy évről van szó. Fáj nagyon mert könyörögtem neki, nem akartam elengedni, nagyon hiányzik most is. Ez végleges ő már nem szeret én nagyon őt. Nem tudom leszek e még ennyire szerelmes, én neki adtam mindenemet, vele feküdtem le előszőr borzasztóan fáj ez az egész nekem
2013. okt. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt ugye már ma 3-maszorra írod ki.
2013. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+d
2013. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
másodszorra
2013. okt. 30. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

na várjál most adok nekd!!!


Figyelj miért nem ülsz le, állsz meg és gondolkozol ez azon, hogy mit rontottál el, vagy, hogy mit rontottatok el. Ahelyett, hogy siránkozol és téped magad azon a dolgon amin már úgysem lehet segíteni és már nem is ajánlott erre a kapcsolatra több időt, energiát, és érzelmet fektetni. Állj meg és gondolkozz, ez elfog múlni benned, csak túl kell lépned és nem úgy kell túllépned rajta, hogy idejössz kiírod kismilliószor a kérdést, hogy együtt érezzenek veled és, hogy mások is elmondják azt, hogy igen ők is keresztül mentek ezen, de "nyugi mert az idő" mindent begyógyít". Őszintén itt csak ezt kapod. Még egyszer írom és még egyszer ismétlem magam mint egy majom, Á-L-L-J M-E-G!!! Gondolkozz, adj időt magadnak és próbálj felejteni, keress majd pár hónap múlva társaságokat, ami volt az elmúlt a jövőbe kell tekintened és ha nem tekintesz a jövőbe, ha leragadsz itt gyakorin az önsajnáltatós kérdéseknél akkor egy lelkileg megtört, begyöpösödött gyenge, kiszámítható senki maradsz. Ezt akarod? Gyenge akarsz lenni, ha vele volt az első kapcsolatod, hát így jártál van ilyen, semmi sem tart örökké, ez van, fogadd el........ez is hozzájárul ahhoz, hogy ha majd legközelebb összejön egy újabb kapcsolatod, akkor már tudni fogod, hogy mit kell máshogy tenned, azért, hogy ne végződjön úgy mint ez. Most azt hiszed, hogy ezzel a kapcsolat végével te is kevesebb lettél, pedig nem, most lettél több, új érzéseket érzel, fájdalmat, haragot, tanuld meg legyőzni őket és lépj tovább BAZ-DMEG A FA--SZT!!!!!!!

2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm nagyjából egyetértek az előttem szólóval.Figyi mindenki túlesik ezen.Tudom,hogy rossz..Rossz is lesz még egy darabig.Aztán elfog jönni a nap,mikor már kevésbé fáj,aztán végleg elmúlik..

Aztán ez meg-->Nem tudom leszek e még ennyire szerelmes, ó igen,leszel.:)

2013. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!