Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm de nem tudom a konkrét indokot szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés
egyik nap be jelentette hogy szakítani akar mert szerinte túl keveset beszélek vele pedig a legelején meg beszéltük hogy ha bármi bántja a másikat őszintén szólunk de előtte semmi baja nem volt velem sokat nevettünk, beszélgettünk szórakoztunk ez lényegébe egyik napról a másikra jelentette be de rá egy nappal meg más kapcsolatban volt előtte találkozott az illetővel de annyit mondott, hogy csak egy régi barát szerintetek is csak be kavart a hátam mögött ? ez gyötör a legjobban mert nem tudom mi lehet az igazság :/

2013. okt. 29. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért léptem le mert az apád sokkal jobb szerető nálad!

*A barátnőd

2013. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jött 1 jobb....


ez van.


ne bánkódj!!!

2013. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy akartam írni hogy szakításra rá már egy nappal azzal a figurával volt kapcsolatban
2013. okt. 29. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
privátba leírod az előzményeket?
2013. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor pedig megcsalt de nem volt gerince bevallani.
2013. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ugye szerintetek se velem van a gond ? csak őt lehet ilyen könyen el csavarni ?
2013. okt. 29. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerünk, nem tudjuk neked megmondani, hogy veled vagy a barátnőddel volt-e gond. Gyanítom, hogy mindkettőtökkel, ha már így alakult.
2013. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gond az volt, hogy keveset, vagy egyáltalán nem beszélgettek eleget. Szerintem még ha régi barát is volt, most elcsavarta a fejét, s inkább őt választotta. Az is lehet, hogy egy ideje már kavartak. De nem érdemes ezen bánkódni. Hagyni kell. Ami nem megy, az nem megy sajna.
2013. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát azt nem mondanám hogy keveset beszéltünk volt hog órákon át csak beszélgettünk de hát egyik napról a másikra vátozott a véleménye az tény és való hogy alap járaton nem vagyok egy beszédes ember de míg azzal a figurával nem találkozott ez nem volt baj .
2013. okt. 29. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyszerűen jobbnak találta, többet látott benne, mint benned. De lehet ez csak fellángolás, lehet hogy mégsem, ha régóta ismerik egymást bármi lehetséges.
2013. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!