Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el nála, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el nála, hogy kívánjon?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, azóta sok rosszat, persze jót is átéltem vele....

A lényeg az, hogy egyre inkább azt érzem, hogy nem kíván és ha visszagondolok talán soha nem is kívánt úgy ahogy kéne. De !! Talán addig amíg nem voltam meg neki. De azóta semmi. :/ Ha együtt is vagyunk nem érzem, hogy kívánna, olyan mintha csak azért csinálná, hogy ne kezdjek el neki beszélni erről a témáról. Nagyon rosszul esik, hogy ennyire hidegen hagyják a dolgok. Sokszor arra fogja, hogy azért ilyen mert sokat dolgozik és fáradt. De ez nem kifogás. Szerintem egy fáradt ember is megkívánja a barátnőjét ha lenge öltözékben várja őt az ágyban stb. De ő nem. Állandóan csak a kifogásaival jön, hogy miért ne.

Szóval megköszönném ha tudnátok adni ötleteket.

Köszi előre is.

19/L


2013. okt. 30. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

"De ez nem kifogás. Szerintem egy fáradt ember is megkívánja a barátnőjét ha lenge öltözékben várja őt az ágyban stb."


Ebben igazad van.Viszont energiája nincs arra,hogy veled szeretkezzen.


Am nem hagytad el magad?

2013. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy már nem szeret eléggé,vagy van más a képben,vagy egyszerűen annyira elhidegült tőled,hogy már nincs energiája ilyesmire.Egyik sem jó,viszont minden lehetséges okot tisztázni kell vele őszintén.
2013. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez fontos dolog. szerintem tényleg bölcs lenne ezt átbeszélni. nincs ebben semmi szégyelni való. tisztázzátok! :)
2013. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor te sokat dolgozol hogy vagy ezzel?
2013. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van nektek is, hogy sok meló után lehet nekem sem lenne energiám rá, de nem dolgozik mindig annyit, mégis mindig ez a kifogás.

Amikor elmentünk együtt kirándulni, akkor sem érdekeltem őt igazán és pedig akkor semmi dolga nem volt...

Próbálkozhattam én bármivel egyszerűen észre se vette.


Beszélni meg nem lehet vele erről a témáról, mert mindig ugyan az a válasza, hogy nincs semmi baj csak fáradt...

2013. okt. 30. 19:39
 6/6 anonim válasza:
Szerintem csak ne erőltesd a dolgot, és magától megoldódik. Egyszerűen szerintem a barátodnak (lehet hogy ő se tudja magáról) olyan a beállítottsága hogy akkor van hangulata a szexhez ha ő rá rátör az érzés és akár zavaró tényező is lehet számára ha folyamatosan azt érzi hogy mindig te közeledsz felé. Hidd el ha egy kicsit jegeled a közeledési hajlamodat gyorsan rájön hogy ejnye valami hiányzik és akkor egyből rátör az érzés hogy cicám gyere már ide :D:D:D:D de persze amíg önmegtartóztató módban vagy és a párodra vársz az események félgyorsításának érdekében húzhatod egy kicsit a fejét de csak úgy hogy ne vegye észre mondjuk a legegyszerűbb trükk egy hálóing vagy ahhoz hasonló sztreccses ruci (ha van ilyen) ami épp hogy csak fenék alattig ér, nekem az favorit :D:D:D
2013. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!