Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátnőm biztonságban érezze magát a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan, hogy látom rajta hogy bizonytalan. A saját boldogulásával kapcsolatban nagyon-nagyon bizonytalan, de sokszor a mi kapcsolatunkban is. Néha emiatt elutasító is. Én pedig nem szeretném, hogy állandóan veszekedések legyenek.
2013. okt. 24. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kösd be az autóba a biztonsági öveket! INDULÁSRAAAAA FELKÉSZÜLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NMIK válasza:
szerintem ülj le vele beszélgetni és mond meg neki, hogy mennyire szereted őt és próbáljon meg benned megbízni és valahogyan próbáld bebizonyítani h ő neked az egyetlen.
2013. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy hűtlennek gondolna, vagy ilyesmi. Egyszerűen fél valamitől, és olyankor nem szívesen veszi, ha kedveskedem, szex meg abszolút szóba sem jöhet. Máskor meg tök jó fej. Hogy van ez?


A szeretkezésre is viszonylag kevés az igénye... Ez zavaró. Vagy ez talán lehet attól mert nem étkezik egészségesen?

2013. okt. 24. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy ink attol h nem kivan. Ki tudja. A lenyeg h bizonyisd,mutasd meg neki h imadod,mindig mellette allsz es h te vagy neki az egyetlen es szereted. Ha erezni fogja ezt,akk 100%-osan bizni fog benned es nem lesznek ketsegei
2013. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

beszélgess el vele, többször.

teremtsétek meg előtte a megfelelő időt és helyet a dumához.

mert így előbb utóbb belefáradsz a bizonygatásba és kampó.

az ő önbizalomhiánya pedig nem a te problémád. ezt azé ne feledd

2013. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ő nem szerelmes. Még fiatal, nem jött még rá, hogy ha nem olyan pasival van, aki nem csak félig-meddig jó - akkor mindig bizonytalannak fogja érezni a kapcsolatot. Csak úgy téblábol benne...
2013. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2013. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ez akár rólam is szólhatna. Én akkor viselkedtem így, mikor nem tudtam, hogy merre is tart valakivel a kapcsolatom.

Persze lehet, hogy nála teljesen más a probléma, de én szeretem tudni egy bizonyos idő után már azért, hogy a másikban felmerül-e, hogy ez akár örökké is tarthatna, vagy mindketten azzal a tudattal vagyunk benne, hogy nem tervezünk ilyet semmiképp csak tart amíg jól érezzük magunkat és kész.

Én ezt az alapvető hozzáállást szeretem tudni, és akkor nem vagyok bizonytalan. Persze a komolyan tervezést ne úgy értsd, hogy a gyerekeink nevéről kell fantáziálgatni vagy, hogy kérje meg a kezem, nem, csak azért benne van az emberben, hogy van-e ilyenre esély, vagy semmiképp.

2013. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
az a baj a bizonytalansággal sztem, h azt mindig okozza vmi, és a bizonytalanság csak egy tünet. Arra kéne rájönni, azt mi okozza és azon dolgozni. Persze közben a folyamatos megerősítés sem árt
2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!