Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
van egy fiú...már több mint 1 éve tetszik (pontosan egy év 1 hónap)... az a baj hogy már nem is annyira tetszik...(külsőre nemnagyon, belsőre tuti nem..és nemtudom mi marad még..:( ) tudom hogy nevetségesen hangzik de személyesen még soha nem beszéltünk. csak facebookon írt.. miután visszautasítottam a járást, ráírt a legjobb barátnőmre..aztán ő is visszautasította. és most, hogy elkezdődött a suli, újra rámírt..(mellékesen suliban viszonylag sokszor néz)és most tök jó fej volt..sokaal jobb fej mint azelőtt.. és eddig úgy voltam vele hogy "ezaz végre nem szeretem" de most megint....mit tegyek?

2013. okt. 30. 18:28
 1/3 anonim válasza:

Már nem is annyira tetszik, külsőre nem nagyon, belsőre sem, de megint úgy érzed, hogy szereted? :) Érdekes érzelmek.


Amennyire ki tudom venni - nem tudom, hogy jól tippelem -, akkor fiatal vagy, ált. iskola vége, középsuli eleje, de elnézést, ha nem. Annyit tudok mondani, hogy valószínűleg te sem tudod, mit akarsz, mit érzel. Megzavart, hogy most jófej volt, esetleg nincs más a közeledben, aki érdekelne téged, ezért zavar össze téged ez a fiú. Ő itt van, jófej, te unatkozol, nincs más a közelben, ezért bemagyarázod magadnak.


Egyébként szerintem az egy év nem sok idő, én mindig is olyan voltam, ha valaki tényleg tetszett, szerettem, akkor azt elég sok ideig tettem. :) Az első nagy szerelem általános iskolából 3 évig tartott, a gimis szerelem, ami azóta már átalakult egy kicsit komolyabb dologgá, elmélyült és már nem lehet gimisnek csúfolni, 5 éve tart, még mindig együtt vagyunk. :)

2013. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még mindig első vagyok; elküldtem véletlen.


Szerintem nem kell semmit csinálnod, el fog múlni. Foglald le magad, olvass, legyél barátokkal, csináljatok valami bulit, úgyis Halloween lesz holnap. :)

2013. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát abban nagyon sok igazság van hogy nincs is más aki tetszene, meg nem tudom hogy mit akarok..:( (amúgy 7.es vagyok..évvesztes szoval 8.os lennék) teljesen megazavart azzal, hogy most hirtelen jófej lett. a nyáron többször voltam úgy hogy egy kis időre más is megtetszett de végül megint visszajutottam hozzá. tegnap este is írt és majdnem 4 órán keresztül beszéltünk:) de az még mindig létfontosságú bajom hogy suliban -nem mondom, hogy nem mer, inkább úgy néz ki mint aki "csak úgy"-nem köszön. pedig ahhoz képest facebookon nagyon sokat beszéltünk, hogy személyesen 3 év alatt 2x köszönt..(az sem mostanában volt) és tegnap este is jófej volt..és kedves..meg aranyos:)) de én hogy őszinte legyek abban se vagyok biztos hogy tetszenék neki mert ő /sajnos/ az a tipikus "tök mindegy hogy ki, csak legyen csajom" típus. kapásból fel tudok sorolni kb 13 olyan lányt a suliból akikkel már kikezdett. és ezt gyűlölöm benne. de nem tudok mit csinálni és ez a legrosszabb:/
2013. okt. 31. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!