Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ebből elég! Ez már a 4....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ebből elég! Ez már a 4. "randi" amit itt gyk-n hozok össze ilyen véletlen levelezésekből, és mind az összes csalódást okozott. Minden csaj defektes itt?

Figyelt kérdés

23/F... Nos a helyzet az, hogy a levelek alapján nem tűntek rossznak. Meg hát tény, hogy sok szép lány is van itt fent. De amint eljutottunk az élő találkozásig, előben kiderült, hogy az összes nagyon nagyon ostoba, beképzelt és DEFEKTES!


Kb, lelki beteg hülye volt az összes...

Mennyi itt az átlag IQ? Biztos hogy kisebb mint más közegekben...


2013. okt. 30. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Storyt kéünk :D
2013. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tudnál konkrét példát is mondani? Mi tetszett a levelekben, és aztán mivel okozott csalódást. Csak mert épp most beszélek meg randit innen egy lánnyal. :D
2013. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mesélj már, kíváncsi vagyok!
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Támogatom az Elnök indítványát.
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi volt más? Mi volt a csalódás?
2013. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot... :D
2013. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

elküldenéd nekem a nevüket priviben?

az itteni gyk-s nevüket!

2013. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Légyszives nekem is írj részletesebben róluk, mert akkor nem futok felesleges köröket velük.:D
2013. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem már a levelezésből ki szokott derülni, hogy kivel érdemes találkozni, és kivel nem.

Akkor rossz emberismerő vagy, vagy mindenáron kapcsolatot akarsz, bárkivel.

Vagy a kép alapján szelektálsz, és az egyéb értékeket mellőzöd, nem is vagy rá kíváncsi, hogy milyen a jellem, ha egy csinos pofit látsz...

Ez rajtad is múlik ám, hogy képes legyél megválogatni, hogy kivel találkozol és kivel nem! Én már jó ideje ismerkedem neten, és még soha nem ért csalódás, ha valakit érdemesnek tartottam találkozásra, akkor igazam is volt, én még nem találkoztam ostoba, beképzelt, defektes emberekkel - vagyis utóbbival igen, de vállalható defektekkel, mert hát mindenki defektes! :)


Engem is érdekelne amúgy, hogy miben voltak defektesek?! (Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az volt a legeslegeslegfőbb hibájuk, hogy nem TÉGED akartak...)

2013. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én páratlan.hu-ról találkoztam egyszer egy csajjal...az se volt 100-as. szerintem GYK-n meg az ilyen társkeresőkön több az ilyen csaj, a maradék meg aki tényleg jóféle az nem megy el senkivel randizni akit neten ismer meg(persze kivétel mindig akadhat, de ritka).
2013. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!