Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány pár éve ismerem de közelebbről kb.3-4 hónapja.

Szerelmes vagyok belé :S

Szerintem ez nem teljesen egyoldalú szerelem mert sokszor szemezgettünk és rengeteget beszéltünk fb-n is de nemtudom pontosan voltak jelek már.

Már párszor voltunk sétálni városban meg egyszer moziban is de kettesben még nem.

Most összeszedtem a bátorságom és elhívtam kettesben Igent mondott ^^

De azóta teljesen kész vagyok...

Tegnap óta alig ettem tudom hogy nem jó de nem is kívánok és nem is érzem az éhséget,a hasamban pedig a pillangok repkednek.

A gondolataim is folyton rajta járnak ha valaki mond valamit azt se tudom felfogni mert akkor is RÁ gonolok.

Azon is izgulok hogy milesz ha kettesben leszünk el ne rontsak valamit..

Ez normalis akkor amikor szerelmes az ember vagy ez egyáltalán szerelem?

16/F a lány 15



2013. okt. 30. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális! Én is így voltam, amikor randira hívott a fiú. Azt hittem veszett fejsze nyele, nem gondoltam volna, hogy tetszem neki, mert sokáig nem volt semmi jel, aztán mégis. Úgy örültem neki, hogy az leírhatatlan. Napokig alig ettem, egyszerűen nem voltam éhes, mintha a boldogsággal táplálkoztam volna. Ráadásul este kérdezte meg, hogy lenne-e kedvem találkozni vele, és annyira boldog lettem, meg feltöltődtem, hogy egész éjszaka alig aludtam egy kicsit.
2013. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem hanem izgalom az ismeretlen miatt és ez az egyik legjobb érzés a dologban.
2013. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy van-e más pasi aki még próbálkozik nála viszont én vagyok az egyetlen akivel ejött vagy elhívta valahova akkor ez is jelenthet valamit?
2013. okt. 30. 21:19
 4/4 Andruid99 válasza:

Szia!

Ez teljesen normális! Nekem is ez volt amikor egy lányt meghívtam egy randira.*_*

2013. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!