Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj az, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az, ha a barátnőm anyukája a rendőrségen dolgozik? 19/f

Figyelt kérdés
Nem sokat beszéltem még vele. Amikor megyek hozzájuk általában dolgozik, de nem is szeretek vele egy levegőt szívni, mert egyszer megütötte a lányát, mert nálam aludt pedig szóltunk neki. Engem is megakart ütni, mert lefeküdtünk, de nem hagytam magam. A lánya betöltötte a 18at akkor miért ne élhetne szexuális életet? Nem értem, sokat jár ez a dolog a fejemben. Elmondása szerint mindene a lánya, és soha nem okozna neki fájdalmat. Szerintetek lesz még olyan hónap, hogy nem akar rácsmögé rakni?
2013. okt. 30. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát,ha oda kerül a sor,ingyen lesz a bilincs
2013. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg az őrangyalod gyorsabban repül mint ahogy ő fut, nincs baj :D
2013. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleg szanalmas lehet az anyja
2013. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok nèlkül ugyse tehet veled semit!
2013. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vigyázz egyszer az anyukája ki ne bilincseljen és megbüntessen :D
2013. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát ez tényleg gáz...

de nem igazán értem a kérdést!

szerintem inkább beszélj az annyával ha megbízna benned akkor talán szívesebben engedné el veled!

sok sikert

2013. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj be az őrsre az anyjához, és jelentsd fel őt testi sértésért. Na de vicc nélkül, tessék szépen megmondani a rendőr néninek, hogy ez így nem mehet tovább és amit csinál, az gyerekes.
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányom pasija anno ugyanezzel jött hozzánk fel, be volt tojva, rám sem mert nézni. :D Maradj már, nem vagyunk mi olyan szörnyűek. :D

Nézd, ha normálisan nézed, oka sincs arra, hogy lecsukjon. Lesz, nyugi, várd ki. Vágódj be nála, de a munkáról ne kérdezd, a legtöbben allergiásak rá. :)

2014. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!